Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


1+1 Háje, u lesoparku Hostivař

Není malý byt, jako malý byt... Najít vhodnou nemovitost může být někdy oříšek. Podívejte se ale na detaily této nabídky a možná zjistíte, že je to přesně to, co hledáte. Osobně tomuto bytu nemůžu moc věcí vytknout. A lokalita? Přímo u domu (a to doslova) je vstup do Hostivařského lesoparku, kde procházkou dojdete třeba k Hostivařské přehradě!

Videoprohlídka

Virtuální prohlídka

DISPOZICE

DISPOZICE

1+1

VELIKOST

PLOCHA CELKEM

31,1 m2

sklep

SKLEP

ANO

podlaží

PATRO

5.

VYTAH

VÝTAH

ANO

OV

VLASTNICTVÍ

OSOBNÍ

KDE SE BYT NACHÁZÍ

Dobrou nemovitost dělá dobrá lokalita - a to je velká pravda. Tento byt se nachází přímo u vstupu do Hostivařského lesoparku. Neskutečných 150 ha přírody, kde můžete relaxovat, sportovat a dojít třeba až k Hostivařské přehradě.

Na druhou stranu je kousek od bytu stanice metra Háje a nebo Opatov.

Co oceníte ale každý den, je v bezprostřední blízkosti. Asi dvě minuty od domu najdete supermarket PENNY, pizzerii, několik kaváren a restaurací. Pokud tuhle lokalitu neznáte, tak si ji velmi rychle zamilujete.

Podívejte se sami, co vše zde najdete...

 

TECHNICKÉ INFO

CENA

PRODÁNO.


Cena včetně provize a právního servisu. Koupi lze financovat hypotečním úvěrem.

 

UPOZORNĚNÍ

Upozorňuji, že po prohlídce se Vám možná už nebude chtít odejít 

Líbí se Vám tato nemovitost nebo styl mé prezentace? Napište mi přes kontaktní formulář nebo zavolejte. Budu se na Vás těšit.

Mou práci můžete sledovat také "živě" na Facebooku nebo Instagramu, kde sdílím informace z příprav a natáčení prezentací. Mimo jiné se díky tomu dozvíte o nemovitostech dříve, než jsou ve veřejné nabídce 

Miroslav Unger

"Když něco dělám, tak pořádně. Bojuji proti špatné pověsti této profese a dělám tuto práci tak, aby mí klienti byli z výsledku spolupráce nadšení. Spolupracuji pouze s klienty, kteří vědí, proč vybrali pro prodej své nemovitosti zrovna mě. Od klientů vyžaduji při spolupráci 100% důvěru, a za to jim poskytuji 100% mého nasazení. Investuji do každého prodeje nejen svůj čas a peníze, ale také svou čest."


Miroslav Unger

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF