Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


2+1 Vršovice

Vytvořte si bydlení podle sebe...

Pokud hledáte kvalitní byt na dobré adrese, jste tady správně. Byt 2+1 v původním stavu, kousek od Edenu. Říkáte si, co může být na původním stavu "kvalitního"? Tento byt Vás přesvědčí, že není původní stav, jako původní stav...

Virtuální prohlídka

DISPOZICE

DISPOZICE

2+1

VELIKOST

PLOCHA CELKEM

57,4 m2

SKLEP

SKLEP

ANO

PODLAŽÍ

PODLAŽÍ

2.NP

REKO

VLASTNICTVÍ

OSOBNÍ

stav

STAV

PŮVODNÍ

DISPOZICE & STAV

Byt je sice v původním stavu, ale v dobrém původním stavu. Co to znamená?

Jsou byty, které musíte vymlátit od podlahy do poslední příčku, abyste z nich dostali něco použitelného. Tento byt má ale z mého pohledu dobrý základ. Pojďme to vzít postupně:

pudorys

  1. Dispozice - základ každého bytu. Uspořádání pokojů dává smysl a prostor je uživatelsky maximálně funkční. Žádné krkolomně průchozí pokoje, žádné "nudle". Téměř čtvercové, velké pokoje a sympaticky oddělená kuchyň uprostřed bytu, protože je to přece jen místo dění.
  2. Prostorná předsíň - co na tomto bytě budete milovat, je rozhodně vzdušná předsíň. Je tak široká, že se sem vejdou úložné prostory a stále je šířka více než dostatečná. Pohled na tento velkorysý prostor Vás potěší pokaždé, když otevřete dveře a vejdete domů. 
  3. Koupelna a WC - oddělené a díky tomu, že jsou hned vedle sebe, můžete se sami rozhodnout, zda příčku zachovat nebo obě místnosti propojit.
  4. Zachovalé parkety - v obou pokojích jsou masivní parkety, které stačí přebrousit, nalakovat a dostanete byt na úplně jinou úroveň. Masiv je prostě masiv...
  5. Okna - plášť domu již prošel rekonstrukcí, tak jsou v bytě nová plastová okna.
  6. Vytápění - V bytě není žádný kotel nebo wawky. Pod okny jsou nesmrtelné litinové radiátory a vytápění i ohřev vody je řešeno dálkově. Prostě nic neřešíte.

No není tohle dobrý základ?

VIZUALIZACE

Stačí málo a tento byt může vypadat úplně jinak... Jak by to mohlo vypadat s trochou fantazie?

 

BYTEM TO NEKONČÍ

Vždy říkám - byt si člověk může přizpůsobit, ale se špatným domem nic moc neudělá, pokud se všichni obyvatelé nedohodnou... Zde se nový majitel nemusí ničeho obávat, protože v domě je vše hotové. Prošel v posledních letech kompletní rekonstrukcí a tak jsou hotové rozvody, stoupačky, nová plastová okna, společné prostory, zateplení, výtah...

Ať si říká kdo chce co chce, na obálce záleží.

dum1dum2

KDE SE BYT NACHÁZÍ

Ve Vršovicích se rozhodně nudit nebudete. Bydlení pár minut chůze od Edenu totiž znamená, že máte vše na co si vzpomenete doslova na dosah ruky.

Podívejte se sami na lokalitu, ve které se byt nachází

 

SOUHRN

 Byt je v osobním vlastnictví    Bez jakýchkoliv dluhů a zástav    Předpis záloh na poplatky aktuálně činí 4.580,-/měs    Velikosti pokojů jsou 15,45 a 16,5 m2, kuchyň 10,5 m2, předsíň 10,8 m2 a koupelna s WC 4,15 m2    K bytu náleží klasická sklepní kóje v suterénu domu

CENA

PRODÁNO


Cena včetně provize a právního servisu. Koupi lze financovat hypotečním úvěrem.

 

UPOZORNĚNÍ

Upozorňuji, že po prohlídce se Vám možná už nebude chtít odejít 

Líbí se Vám tato nemovitost nebo styl mé prezentace? Napište mi přes kontaktní formulář nebo zavolejte. Budu se na Vás těšit.

Mou práci můžete sledovat také "živě" na Facebooku nebo Instagramu, kde sdílím informace z příprav a natáčení prezentací. Mimo jiné se díky tomu dozvíte o nemovitostech dříve, než jsou ve veřejné nabídce 

Miroslav Unger

"Když něco dělám, tak pořádně. Bojuji proti špatné pověsti této profese a dělám tuto práci tak, aby mí klienti byli z výsledku spolupráce nadšení. Spolupracuji pouze s klienty, kteří vědí, proč vybrali pro prodej své nemovitosti zrovna mě. Od klientů vyžaduji při spolupráci 100% důvěru, a za to jim poskytuji 100% mého nasazení. Investuji do každého prodeje nejen svůj čas a peníze, ale také svou čest."


Miroslav Unger

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF