Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


2+kk Čakovice 2

Bydlení v prvorepublikové vile, v bytě 2+kk s velkým potenciálem do budoucna. V minulosti zde bylo sídlo majitele cukrovaru Čakovice a kdo ví, třeba část této historie budete také vlastnit. Zapomeňte na klasické proporce panelákových bytů a podívejte se na bydlení v této historické vile. Umíte si to představit a je to to, co hledáte?

Videoprohlídka

Virtuální prohlídka

DISPOZICE

DISPOZICE

2+kk

VELIKOST

PLOCHA CELKEM

52,45 m2

sklep

SKLEP

ANO

podlaží

PATRO

2.

VYTAH

VÝTAH

NE

OV

VLASTNICTVÍ

OSOBNÍ

PŮDORYS

Než vejdete do samotného bytu, je zde ještě uzavřené společné zádveří (předsíň). To je společné s vedlejším bytem (každý vlastní 50%). V této části můžete mít umístěný např. botník...

3D2_Kreslici_platno_1 

Musím uznat, že spací patro neskutečně posunulo užívání tohoto prostoru. Pokoj je dokonce tak velký, že ho lze přepažit na dva pokoje. Ale i takto otevřený prostor má něco do sebe...

 

Máte raději 2D výkresy? 

2d

INVESTICE

Vysoké stropy tohoto bytu není jediná zajímavost. Nad bytem je ohromná, prázdná půda, která doslova vybízí k vybudování dalšího obytného prostoru. Buď v budoucnu rozšířit byt a vytvořit tak velký, atypický mezonet, a nebo vytvořit další samostatné bytové jednotky.

dlc_7238-hdr-2

Je třeba zmínit, že půda má cca 260 m2 a je v podílovém spoluvlastnictví všech majitelů domu. Proto se na jejím osudu musí domluvit všichni vlastníci. Nyní se využívá pro uskladnění věcí.

Prodejem půdního prostoru by se daly také získat finance na rekonstrukci fasády a společných částí domu, na kterých jde již vidět zub času, čímž by se celkově zvedla hodnota všech bytů.

Kromě podílu na půdě k bytu náleží podíl na sklepních prostorách a kůlně na pozemku u domu, kterou lze využívat pro uskladnění věcí.

Kolem vily je také slušně velký oplocený pozemek, kde můžete třeba v létě posedět se sousedy a ugrilovat něco dobrého.

SVJ & POPLATKY

A jak je to v domě se společenstvím vlastníků a poplatky?

Jedná se sice o velkou prvorepublikovou vilu, ale z pohledu počtu bytů se jedná o malý bytový dům. Je zde pouze 7 bytových jednotek, kde společenství vlastníků teprve vzniká. Co se týče nákladů na bydlení, jedná se o bežný "standard".

- Elektřina v bytě 1.300,-/měs

- Plyn (vytápění) 1.900,-/měs

- Odvoz odpadu 700,-/měs

- Popelnice 100,-/měs (za 2 osoby)

- Vodné/stočné 420,-/měs (za 2 osoby)

- Údržba zeleně kolem domu 250,-

LOKALITA

Že neznáte Čakovice? Tady se nudit nebudete. Čakovice jsou doslova "nalepené" na Letňanech a například od bytu u obchodního centra jste za 5 minut i s parkováním.

V samotných Čakovicích je toho ale také dost. Vlastně tu najdete prakticky vše, co potřebuje. V okruhu pár minut chůze najdete vlakovou stanici "PRAHA - Čakovice", koupaliště, sportovní halu, restaurace, kavárny, pizzerii, krásný Čakovický zámecký park... Je toho fakt hodně a když tady žijete, nechce se Vám pryč. Vše v dosahu pár minut chůze a velká nákupní centra doslova za rohem.

Podívejte se sami, co vše zde najdete...

 

CENA

PRODÁNO.


Cena včetně provize a právního servisu. Koupi lze financovat hypotečním úvěrem.

 

UPOZORNĚNÍ

Upozorňuji, že po prohlídce se Vám možná už nebude chtít odejít 

Líbí se Vám tato nemovitost nebo styl mé prezentace? Napište mi přes kontaktní formulář nebo zavolejte. Budu se na Vás těšit.

Mou práci můžete sledovat také "živě" na Facebooku nebo Instagramu, kde sdílím informace z příprav a natáčení prezentací. Mimo jiné se díky tomu dozvíte o nemovitostech dříve, než jsou ve veřejné nabídce 

Miroslav Unger

"Když něco dělám, tak pořádně. Bojuji proti špatné pověsti této profese a dělám tuto práci tak, aby mí klienti byli z výsledku spolupráce nadšení. Spolupracuji pouze s klienty, kteří vědí, proč vybrali pro prodej své nemovitosti zrovna mě. Od klientů vyžaduji při spolupráci 100% důvěru, a za to jim poskytuji 100% mého nasazení. Investuji do každého prodeje nejen svůj čas a peníze, ale také svou čest."


Miroslav Unger

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF