Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


2+kk Invalidovna

Byt 2+kk s lodžií a sklepem, přímo u stanice metra Invalidovna? Tak takový na Vás čeká v ulici Nekvasilova. Precizně udržovaný, s příjemným výhledem do zeleně. Je to ten, který hledáte?

Videoprohlídka

PŮDORYS

Tento výkres byl vyhotoven při rekonstrukci koupelny. I když je zaměření velmi detailní, berte rozměry pouze orientačně...

snimek_obrazovky_2023-02-21_v_0-45-11

DISPOZICE

DISPOZICE

2+kk

VELIKOST

PLOCHA CELKEM

48,31 m2

sklep

SKLEP

ANO

LODZIE

LODŽIE

ANO

VYTAH

VÝTAH

ANO

OV

VLASTNICTVÍ

OSOBNÍ

REKONSTRUKCE

Nenechte se zmást starším nábytkem. Byt prošel v roce 2004 základní rekonstrukcí a tak je zde již kompletně nová koupelna s velkým sprchovým koutem, předsíň s vestavěnou skříní a v celém bytě je nová elektřina. Stačí skutečně málo a například pouze výměnou nábytku můžete bytu dodat moderní vzhled...

A co podlaha? Pod kobercem se schovávají masivní dubové parkety. Roky je chrání koberec a tak se vybízí možnost podlahu lehce obnovit a tím dostat byt na úplně novou úroveň.

img_2243

Co se týče příček - v bytě není žádná nosná zeď. Koupelna je zděná a ostatní příčky jsou z lehké konstrukce. Možná Vás napadne otázka: Proč se při rekonstrukci všechny příčky nepředělaly na zděné? Odpověď je jednoduchá. Byt svou velikostí není určen pro početnější rodiny třeba s dětmi a je ideální pro jednotlivce nebo pár. Proto zde také majitelka nikdy neřešila hluk z obýváku nebo ložnice...

DŮM & SVJ

Dům prochází průběžně rekonstrukcemi. Jsou zde již nová plastová okna, zateplení domu, veškeré rozvody. Společenství vlastníků se zde chová velmi rozumně a ve fondu oprav má naspořeno přibližně 4.000.000,- na potřebné renovace do budoucna. SVJ aktuálně zvažuje investice do nových výtahů a možná do odpočinkové zóny s posezením přímo na střeše domu.

dum

LOKALITA

Jedním z největších benefitů tohoto bytu je bezesporu jeho lokalita. U domu, který se nachází přímo před stanicí metra Invalidovna vůbec nemusíme mluvit o dopravní dostupnosti nebo občanské vybavenosti. Díky této poloze máte jednoduše vše v okruhu pár minut a nemusíte ani vlastnit auto.

Stanice metra ale není jediným benefitem.

Toto je výhled z lodžie. Kolem domu je příjemná zeleň, na kterou přímo koukáte.

invalidovna  

Podívejte se sami, co vše zde najdete...

 

CENA

REZERVOVÁNO.


Cena včetně provize a právního servisu. Koupi lze financovat hypotečním úvěrem.

 

UPOZORNĚNÍ

Upozorňuji, že po prohlídce se Vám možná už nebude chtít odejít 

Líbí se Vám tato nemovitost nebo styl mé prezentace? Napište mi přes kontaktní formulář nebo zavolejte. Budu se na Vás těšit.

Mou práci můžete sledovat také "živě" na Facebooku nebo Instagramu, kde sdílím informace z příprav a natáčení prezentací. Mimo jiné se díky tomu dozvíte o nemovitostech dříve, než jsou ve veřejné nabídce 

Miroslav Unger

"Když něco dělám, tak pořádně. Bojuji proti špatné pověsti této profese a dělám tuto práci tak, aby mí klienti byli z výsledku spolupráce nadšení. Spolupracuji pouze s klienty, kteří vědí, proč vybrali pro prodej své nemovitosti zrovna mě. Od klientů vyžaduji při spolupráci 100% důvěru, a za to jim poskytuji 100% mého nasazení. Investuji do každého prodeje nejen svůj čas a peníze, ale také svou čest."


Miroslav Unger

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF