Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


2+kk v Kobylisích u lesa

Odsud se už nikdy nebudete chtít odstěhovat...

Nové bydlení 10 minut chůze od metra Ládví, a pouhých 10 metrů od Ďáblického háje. Byt o klasické dispozici 2+kk a zcela novou, moderní kuchyňskou linkou. Je to to, co hledáte? Podívejte se na všechny podrobnosti o tomto bytě...

Videoprohlídka

Virtuální prohlídka

DISPOZICE

DISPOZICE

2+KK

VELIKOST

PLOCHA CELKEM

47,9 m2

sklep

SKLEP

2x

podlaží

PATRO

2.

VYTAH

VÝTAH

ANO

OV

VLASTNICTVÍ

OSOBNÍ

PLÁNEK BYTU

Příjemná a uživatelsky maximálně funkční dispozice, kde najdete dostatečné množství prostoru na vše, co potřebujete. A kdyby Vám to bylo málo, tak nezapomeňte, že k tomuto bytu jsou DVA sklepy - jeden přímo na patře u bytu a druhý v suterénu domu.

3dbezpozadi_kreslici_platno_1

INFORMACE O DOMĚ

Samotný dům je po rekonstrukci - je zateplený s novou střechou, nová plastová okna a vchodové dveře s čipem, nové stoupačky. Dále je v plánu na příští rok nový výtah. Dobře fungující SVJ, bez dluhů a slušným stavem fondu oprav.

prodej_byt_Kobylisy

Co se týče energetického štítku, dům je po zateplení energeticky úsporný a je v energetické třídě "C".

Parkování - kolem domu je modrá zóna a vzhledem k tomu, že se dům nachází ve slepé ulici v poslední řadě domů, tak zde parkují skutečně jen místní obyvatelé a parkovací místa jsou přímo před domem.

KDE SE BYT NACHÁZÍ

Byt se nachází v zatepleném bytovém domě na samotném okraji Ďáblického háje. V okruhu pětiminutové chůze od domu najdete potraviny, restaurace, cukrárnu, sportoviště, koupaliště Ládví... Za pouhých 10 minut chůze dojdete na metro Ládví, u kterého najdete další restaurace, pivovar, lékaře, poštu...

Ale to, co asi oceníte nejvíce, máte doslova vedle domu. Rozlehlý a vyhlášený Ďáblický háj. Neuvěřitelných 62ha krásné přírody, kde je nespočet cest a zákoutí pro relax. Najdete zde i třeba Hvězdárnu Ďáblice.

Podívejte se sami, co vše zde najdete...

 

CENA

PRODÁNO


Cena včetně provize a právního servisu. Koupi lze financovat hypotečním úvěrem.

 

UPOZORNĚNÍ

Upozorňuji, že po prohlídce se Vám možná už nebude chtít odejít 

Líbí se Vám tato nemovitost nebo styl mé prezentace? Napište mi přes kontaktní formulář nebo zavolejte. Budu se na Vás těšit.

Mou práci můžete sledovat také "živě" na Facebooku nebo Instagramu, kde sdílím informace z příprav a natáčení prezentací. Mimo jiné se díky tomu dozvíte o nemovitostech dříve, než jsou ve veřejné nabídce 

Miroslav Unger

"Když něco dělám, tak pořádně. Bojuji proti špatné pověsti této profese a dělám tuto práci tak, aby mí klienti byli z výsledku spolupráce nadšení. Spolupracuji pouze s klienty, kteří vědí, proč vybrali pro prodej své nemovitosti zrovna mě. Od klientů vyžaduji při spolupráci 100% důvěru, a za to jim poskytuji 100% mého nasazení. Investuji do každého prodeje nejen svůj čas a peníze, ale také svou čest."


Miroslav Unger

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF