Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Dům v Břežanech I.

Váš nový projekt...

Zajímavý prostor, který skrývá ohromný potenciál. Ze všech stran uzavřená zahrada a po jedné straně velký dvojdům. Zapojte svou fantazii a možná právě tohle místo bude Váš nový projekt.

Podívejte se na video, projděte si celou stavbu pomocí virtuální prohlídky a promyslete, co z tohoto místa dokážete vytvořit.

Videoprohlídka

Virtuální prohlídka

pozemek

POZEMEK

579 m2

zastavěno

ZASTAVĚNO

220 m2

voda

VODA

OBECNÍ

ELEKTŘINA

STUDNA

ANO

vystavba

ELEKTŘINA

220/380V

stav

PRÁVNÍ STAV

BEZ ZATÍŽENÍ

DŮM & ZAHRADA

Všiměte si dvou přístupů na pozemek a dvou vchodů do domu. Díky tomu lze dům rozdělit na dvě samostatné jednotky, a pokud využijete i podkroví, můžete získat třeba 2x 3+kk, nebo 4+kk.

ptaci_pohled

Na zahradě je díky vysoké obvodové zdi příjemné soukromí a dobový ráz domu vytváří příjemnou venkovskou atmosféru.

LOKALITA

Břežany jsou malebná, poklidná vesnička mezi Prahou (20 minut jízdy) a Kolínem (10 minut). A co tu najdete? Především božský klid. Místo, kde je malý kolektiv obyvatel, ale o to jsou si blíž.

A kde si nakoupíte? Do břežan I. jezdí oblíbené on-line obchody Košík.cz i Rohlík.cz, takže žádný strach.

Podívejte se na to, co Vás v lokalitě zajímá...

 

CENA

 2.980.000,-


(Koupi lze financovat hypotečním úvěrem.) 

 

UPOZORNĚNÍ

Upozorňuji, že po prohlídce se Vám možná už nebude chtít odejít.

Líbí se Vám tato nemovitost nebo styl mé prezentace? Napište mi přes kontaktní formulář nebo zavolejte. Budu se na Vás těšit.

Mou práci můžete sledovat také "živě" na Facebooku nebo Instagramu, kde sdílím informace z příprav a natáčení prezentací. Mimo jiné se díky tomu dozvíte o nemovitostech dříve, než jsou ve veřejné nabídce 

Miroslav Unger

"Když něco dělám, tak pořádně. Bojuji proti špatné pověsti této profese a dělám tuto práci tak, aby mí klienti byli z výsledku spolupráce nadšení. Spolupracuji pouze s klienty, kteří vědí, proč vybrali pro prodej své nemovitosti zrovna mě. Od klientů vyžaduji při spolupráci 100% důvěru, a za to jim poskytuji 100% mého nasazení. Investuji do každého prodeje nejen svůj čas a peníze, ale také svou čest."


Miroslav Unger

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF