Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Bydlení v Zeleném Údolí

Na samotném okraji Kunratického lesa

Tento byt je již prodaný. Pokud potřebujete také prodat svou nemovitost a líbí se Vám styl mé prezentace, můžete mě kontaktovat nebo navštivte můj osobní web, kde se můžete více seznámit se stylem mé práce.

Videoprohlídka

3D scan

velikost

PLOCHA BYTU

46,95 m2

DISPOZICE

DISPOZICE

1+1+L

LODZIE

PLOCHA LODŽIE

3,60 m2

PATRO

NADZEMNÍ PODLAŽÍ

2.NP

VYTAH

VÝTAH

ANO

PENB

ENERG. TŘÍDA

"C"

pudorys12

bez_pozadi

Byt je v osobním vlastnictví a koupi lze financovat i hypotečním úvěrem.

LOKALITA:

Říká se, že lokalita je u nemovitostí to nejdůležitější. Tento byt se nachází v Zeleném Údolí cca 100m od Kunratického lesa, který má rozlohu přes 280 ha. Je to doslova "zelený ostrov" uprostřed husté městské zástavby. Najdete zde několik turistických cest i cyklostezek. Je to ideální místo pro odpočinek od ruchu velkoměsta.

CENA: PRODÁNO!

 

Zajímá Vás více informací, nebo byste chtěli také pomoci s prodejem své nemovitosti? Jednoduše mi napište nebo zavolejte.

Miroslav Unger

"Když něco dělám, tak pořádně. Bojuji proti špatné pověsti této profese a dělám tuto práci tak, aby mí klienti byli z výsledku spolupráce nadšení. Spolupracuji pouze s klienty, kteří vědí, proč vybrali pro prodej své nemovitosti zrovna mě. Od klientů vyžaduji při spolupráci 100% důvěru, a za to jim poskytuji 100% mého nasazení. Investuji do každého prodeje nejen svůj čas a peníze, ale také svou čest."


Miroslav Unger

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF