Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 1+kk Záběhlice

Vychutnejte si plně vybavené rezidenční bydlení...

Tato nemovitost je bohužel již prodaná, ale pokud se Vám líbí tato prezentace, tak mou práci můžete sledovat také "živě" na Facebooku nebo Instagramu, kde sdílím informace z příprav a natáčení prezentací. Mimo jiné se díky tomu dozvíte o nemovitostech dříve, než jsou ve veřejné nabídce.

Pokud potřebujete také prodat svou nemovitost, můžete mě kontaktovat nebo navštivte web www.MiroslavUnger.cz, kde se můžete podívat, jak pracuji a s čím Vám mohu pomoci.

Videoprohlídka

3D scan

velikost

PLOCHA BYTU

31,2 m2

dispozice_1

DISPOZICE

1+kk

vybaveni

BYT VYBAVEN

ANO

pocet_pater_byt

PATRO

7.

vytah

VÝTAH

ANO

obrazek8

ENERGETICKÝ ŠTÍTEK

B


V bytě je zavedený vysokorychlostní internet od UPC (Vodafone) i O2. Přímo v domě je 24h recepce, restaurace a Fitness KENTOYNA, kde naleznete posilovnu, fitness centrum, solárium a kosmetický salon. Více na Fitness KENTOYNA

U domu lze parkovat na parkovišti, ulice bez modrých zón.

rezidence


Dalším neodmyslitelným benefitem tohoto bytu jsou extrémně nízké náklady na bydlení.

Veškeré náklady jako je elektřina, vodné/stočné, odvoz odpadu, FO a poplatky za služby - to vše vychází na částku 1.600,-/měs.

CENA:

PRODÁNO

Miroslav Unger

"Když něco dělám, tak pořádně. Bojuji proti špatné pověsti této profese a dělám tuto práci tak, aby mí klienti byli z výsledku spolupráce nadšení. Spolupracuji pouze s klienty, kteří vědí, proč vybrali pro prodej své nemovitosti zrovna mě. Od klientů vyžaduji při spolupráci 100% důvěru, a za to jim poskytuji 100% mého nasazení. Investuji do každého prodeje nejen svůj čas a peníze, ale také svou čest."


Miroslav Unger

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF