Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 1+kk Letňany

Pro ty, kteří hledají kvalitu a příjemné prostředí

Popis nemovitosti

Exkluzivní nabídka prodeje právě zkolaudovaného, vybaveného bytu v novostavbě o dispozici 1+kk s lodžií a rozšířeným garážovým stáním. Byt v osobním vlastnictví je umístěn ve 2.NP nízkoenergetické stavby, která se nachází na okraji nové zástavby a díky tomu má z lodžie volný výhled na zeleň. Byt je již zařízen nábytkem na míru od truhláře - kuchyňská linka se spotřebiči, velká vestavěná skříň a postel s úložným prostorem.

Videoprohlídka

FINALl

velikost

VELIKOST

45 m2

dispozice_1

DISPOZICE

1+KK+L

pocet_pater_byt

PODLAŽÍ

2.

parkovani

PARKOVÁNÍ

ANO

balkon

LODŽIE

ANO

vytah

VÝTAH

ANO

mapa

Jedná se o ideální místo pro sport, ale i relax a odpočinek s vyhlášenou restaurací LETŇANSKÁ TERASA přímo u domu. 4 minuty jízdy od domu se nachází OC LETŇANY a 8 minut jízdy se nachází stanice matra metro Letňany. Kousek od domu je také rozlehlý lesopark Letňany a Havraňák, kde naleznete klid a možnost si odpočinout od ruchu velkoměsta.

parkff

CENA: PRODÁNO

(Cena včetně provize a právního zajištění převodu)

Miroslav Unger

"Když něco dělám, tak pořádně. Bojuji proti špatné pověsti této profese a dělám tuto práci tak, aby mí klienti byli z výsledku spolupráce nadšení. Spolupracuji pouze s klienty, kteří vědí, proč vybrali pro prodej své nemovitosti zrovna mě. Od klientů vyžaduji při spolupráci 100% důvěru, a za to jim poskytuji 100% mého nasazení. Investuji do každého prodeje nejen svůj čas a peníze, ale také svou čest."


Miroslav Unger

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF