Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt pod Žižkovskou věží

Byt přímo pod Žižkovskou věží. Lokalita je vždy základním stavebním kamenem, ať už jde o investici, nebo vlastní bydlení. Tento byt ale zaujme nejen polohou, ale také svým stavem. Prošel totiž rekonstrukcí a ještě v něm nikdo nebydlel.

Níže najdete veškeré informace o této nabídce a pokud Vás byt zaujme, vyplňte kontaktní formulář dole a třeba se potkáme na prohlídce...

Videoprohlídka

Virtuální prohlídka

DISPOZICE

DISPOZICE

2+kk

VELIKOST

PLOCHA CELKEM

41 m2

sklep

SKLEP

ANO

PATRO

PATRO

1.

VYTAH

VÝTAH

ANO

OV

VLASTNICTVÍ

OSOBNÍ

PŮDORYS

Při rekonstrukci interiéru se přesouvala kuchyň a tím se celá dispozice otočila. Toto rozhodnutí velmi chválím, protože ložnice je nyní orientována do klidného vnitrobloku a obývací pokoj s kuchyní do ulice. I když je byt hned v prvním podlaží, tak díky kvalitním novým oknům okolní život člověka neruší. Navíc ulice není nijak frekventovaná, okno je do jednosměrky, ul. Čajkovského.

3d-bezpozadi

Co z půdorysu nevyčtete, jsou typické vysoké stropy. Byt díky tomu působí nejen vzdušně, ale především je zde díky tomu velký úložný prostor nad celou koupelnou. Vysokého stropu můžete využít i v samotných pokojích, kde lze vybudovat například spací patro nebo další úlložný prostor. Je to jen na Vás...

2d

DETAIL...

V interiéru se povedlo částečně zachovat ráz původního bytu. V obývacím pokoji jsou renomované masivní dubové parkety, ke kterým byl laděn i dekor nové kuchyňské linky. Musím říct, že tento dřevodekor v kombinaci s čistě bílým dekorem dvířek kuchyně byla dobrá volba. Nepřeplácané, nestárnoucí a snad nikdy se neokouká...

img_2468

Samotný dům je po kompletní rekonstrukci a v bytě jsou instalována nová, vkusná, špaletová (dřevěná) okna. Vnější okno je s izolačním dvojsklem, takže před okolním hlukem obyvatele chrání celkem 3 vrstvy skla a musím potvrdit, že když jsme byt připravovali a byli v bytě X hodin, okolní život Žižkova mě nijak nerušil...

DŮM & SVJ

 Jak jste si asi už všimli, dům je po rekonstrukci, ale to není zdaleka vše...

Na domě je vše hotové. V roce 2010 proběhla rozsáhlá rekonstrukce domu = zateplení, nová okna, nová střecha, kompletní rozvody, nový výtah, společné prostory... Většinou si SVJ bere na tyto velké rekonstrukce tučné úvěry a díky tomu platí obyvatelé nemálo peněz do fondu oprav... ale jak je to zde?

Teď se podržte. SVJ není žádným úvěrem zatížen a nejen to. Vlastníci platí do fondu oprav pouze 10,-/m2 (což je v našem případě pouze cca 400,-/měs)!

Důvod je jednoduchý - v minulosti bytové družstvo velmi dobře hospodařilo a také díky velkému nájemníkovi (Česká pošta) dokázali naspořit slušné finance. V roce 2014 zde bylo založeno Společenství vlastníků jednotek (SVJ) a došlo k převodu většiny jednotek do osobního vlastnictví.

Díky tomu je dnes společenství "finančně zdravé" a dům v tak dobré kondici.

Aktuální evidenční list pro tento rok, kde najdete poplatky, najdete níže:

 - Evidenční list

LOKALITA

Žižkov je rozhodně zajímavá lokalita. Ti, kdo Žižkov znají ale vědí, že jsou zde lepší a horší místa. V okolí Žižkovské věže je ale příjemné prostředí. V rámci pár ulic se na 100% obsloužíte, ať hledáte téměř cokoliv. Supermarket, kavárny, restaurace, parky... A pokud se chcete potěšit netradičním zážitkem, můžete využít samotnou dominantu této lokality a vystoupat do Oblaca. Jak to ve věži vypadá se můžete podívat třeba ZDE. 

  

Podívejte se sami, co vše zde najdete...

 

CENA

REZERVOVÁNO.


Cena včetně provize a právního servisu. Koupi lze financovat hypotečním úvěrem.

 

UPOZORNĚNÍ

Upozorňuji, že po prohlídce se Vám možná už nebude chtít odejít 

Líbí se Vám tato nemovitost nebo styl mé prezentace? Napište mi přes kontaktní formulář nebo zavolejte. Budu se na Vás těšit.

Mou práci můžete sledovat také "živě" na Facebooku nebo Instagramu, kde sdílím informace z příprav a natáčení prezentací. Mimo jiné se díky tomu dozvíte o nemovitostech dříve, než jsou ve veřejné nabídce 

Miroslav Unger

"Když něco dělám, tak pořádně. Bojuji proti špatné pověsti této profese a dělám tuto práci tak, aby mí klienti byli z výsledku spolupráce nadšení. Spolupracuji pouze s klienty, kteří vědí, proč vybrali pro prodej své nemovitosti zrovna mě. Od klientů vyžaduji při spolupráci 100% důvěru, a za to jim poskytuji 100% mého nasazení. Investuji do každého prodeje nejen svůj čas a peníze, ale také svou čest."


Miroslav Unger

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF