BYT 1+KK V NOVÉM PROJEKTU VALENTINKA

BYDLENÍ NA SMÍCHOVĚ V KLIDNÉM VNITROBLOKU

Popis nemovitosti

Pokud hledáte vhodnou investici do budoucna, jste tady správně. Nyní je na prodej byt o dispozici 1+kk v novém developerském projektu BYTY VALENTINKA na Smíchově. Výstavba domu je zahájena a byty o této velikosti jsou již prodány, pouze tento se vrací do prodeje. Kolaudace tohoto projektu je plánována na 2.Q 2021.

Videoprohlídka

Fotogalerie

velikost

VELIKOST BYTU

35,41 m2

dispozice_1

DISPOZICE

1+KK

pocet_pater_byt

PODLAŽÍ

4.

VYTAH

VÝTAH

ANO

termin

TERMÍN DOKONČENÍ

2.Q 2021

PENB

STAVBA

C - ÚSPORNÁ

 

Projděte si celý byt pomocí 3D virtuální prohlídky, jako kdybyste byli na osobní prohlídce!

Klikněte na tlačítko , nebo se projděte sami 

Byt o velikosti 35,41 m2 je rozdělen na předsíň 5,48 m2, koupelnu s WC 4,78 m2 a obývací pokoj s kuchyňským koutem 26,83 m2

Byty v tomto projektu budou vybaveny ve vysokém standardu - rekuperační jednotkou, na podlahách třívrstvé dřevěné podlahy, velkoformátová okna, sanita od renomovaných výrobců a kvalitní interiérové dveře.

Nyní je poslední možnost pro výběr dekorů, které budou v tomto bytě použity.

final_plan


CENA: 4.690.000,-Kč

(Cena včetně provize a právního zajištění převodu)

Byt bude v osobním vlastnictví a koupi lze financovat hypotečním úvěrem, se kterým Vám můžeme pomoci.

Nábytek a zařizovací předměty zobrazené ve vizualizacích slouží pouze pro lepší orientaci, toto vybavení není předmětem prodeje.

Postup koupě:

Máte zájem o tuto nemovitost? Není to nic složitého. V tomto případě se jedná o postoupení smlouvy o smlouvě budoucí. Níže naleznete jednotlivé kroky a pokud byste měli jakékoliv otázky, neváhejte mě kontaktovat.

 Rezervační dohoda

Podpisem této dohody si zarezervujete byt pouze pro Vás. Byt bude označen jako "rezervovaný" a nebude nikomu jinému nabízen. Rezervační doba se sjednává zpravidla na dobu 1 - 2 měsíců, podle potřeby a domluvy.

 Postoupení smlouvy o smlouvě budoucí

Tato smlouva vymezuje způsob uhrazení kupní ceny, termíny, možnosti klientských změn, text Kupní smlouvy a další nezbytné informace. Po podpisu této smlouvy zaplatíte první část kupní ceny, a to ve výši 1.126.895,-Kč.

 Kupní smlouva

Kupní smlouva se podepisuje na základě výzvy po vydání pravomocného kolaudačního rozhodnutí. Po kolaudaci se také skládá zbylá část kupní ceny.

 Předání nemovitosti

K předání dochází do 30 dnů po zaplacení celé kupní ceny, podpisu Kupní smlouvy a vložení návrhu na vklad vlastnického práva do katastru nemovitostí.

Miroslav Unger

Certifikovaný realitní makléř a člen Realitní komory České republiky

Tel.: 732 566 191

E-mail: info@miroslavunger.cz

Web: www.MiroslavUnger.cz

 
fer_makleri

 

fb_logo_bez_pozad
miroslav_unger_youtube.svg
instagram_logo_bez_pozadi
bez_pozadi1

Kontaktní formulář