Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 2+kk u metra VELESLAVÍN

Pokud hledáte cenově dostupné bydlení a Vaší prioritou je kromě ceny i dostupnost metra v pěší vzdálenosti, nyní máte možnost si pořídit tento byt o dispozici 2+kk, ve sníženém přízemí cihlového domu, pár minut chůze od stanic metra Veleslavín a Petřiny. Byt prošel v roce 2017 kompletní rekostrukcí a doposud byl pronajatý bezproblémovým nájemníkem. Nyní je byt nově vymalován a připraven na svou novou etapu.

Videoprohlídka

Virtuální prohlídka

DISPOZICE

DISPOZICE

2+kk

VELIKOST

PLOCHA CELKEM

33 m2

SKLEP

SKLEP 

ANO

PODLAŽÍ

PODLAŽÍ

1.PP

REKO

REKO. BYTU

KOMPLET 2017

VLASTNICTVÍ

VLASTNICTVÍ

OSOBNÍ

DISPOZICE

Jak byt vypadá už víte a nyní se podíváme podrobněji na jeho dispozici. Celková plocha je 33 m2. Není to žádný palác, ale díky chytré rekostrukci v roce 2017 se z původního bytu 1+1 vytvořilo plnohodnotné 2+kk. Tento byt je ideální pro pohodlné bydlení 1 - 2 osob.

3d_plan_b

Rozměry v tomto plánku berte prosím jen orientačně. Pokud by Vás zajímal nějaký konkrétní rozměr, tak můžete využít funkce měření ve virtuální prohlídce, kde se dá změřit prakticky cokoliv.

3d_plan_cbs

Pokud Vás zajímají poplatky spojené s bytem, ZDE najdete předpis záloh. K těmto platbám si už jen přičtěte spotřebu elektřiny. Nájemníci doposud platili zálohy v tomto bytě ve výši 3.500,-/měs.

SNÍŽENÉ PŘÍZEMÍ?

Byt se nachází ve sníženém přízemí domu. Nemusíte se ale obávat malých oken, jak je v suterénních bytech běžné. Dům je v mírném svahu a díky tomu je byt nad terénem, jako klasické přízemí. Vstup do bytu je ale opravdu v suterénu domu. Jak chodba vypadá se můžete podívat ve virtuální prohlídce, kde stačí kliknout na vchodové dveře.

dum

KDE SE BYT NACHÁZÍ

Nemovitost se nachází doslova pár minut chůze od stanic metra Veleslavín a Petřiny. Na obě tyto stanice metra dojdete pěší chůzí za cca 8 minut. Díky tomu, že se byt nachází na samotném okraji sídliště Petřiny, je vyloženě obklopen lesem. Ulice u domu nikam dále nevede a tak je velice klidná.

exterier3exterier

exterier2exterier4

Podívejte se sami na lokalitu, ve které se byt nachází

 

CENA

PRODÁNO.

Cena včetně provize a právního servisu. Koupi lze financovat hypotečním úvěrem.

 

UPOZORNĚNÍ

Upozorňuji, že po prohlídce se Vám možná už nebude chtít odejít 

Líbí se Vám tato nemovitost nebo styl mé prezentace? Napište mi přes kontaktní formulář nebo zavolejte. Budu se na Vás těšit.

Mou práci můžete sledovat také "živě" na Facebooku nebo Instagramu, kde sdílím informace z příprav a natáčení prezentací. Mimo jiné se díky tomu dozvíte o nemovitostech dříve, než jsou ve veřejné nabídce 

Miroslav Unger

"Když něco dělám, tak pořádně. Bojuji proti špatné pověsti této profese a dělám tuto práci tak, aby mí klienti byli z výsledku spolupráce nadšení. Spolupracuji pouze s klienty, kteří vědí, proč vybrali pro prodej své nemovitosti zrovna mě. Od klientů vyžaduji při spolupráci 100% důvěru, a za to jim poskytuji 100% mého nasazení. Investuji do každého prodeje nejen svůj čas a peníze, ale také svou čest."


Miroslav Unger

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF