Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Chata Vašich snů

Tato nemovitost je bohužel prodaná, ale pokud se Vám líbí tato prezentace, tak mou práci můžete sledovat také "živě" na Facebooku nebo Instagramu, kde sdílím informace z příprav a natáčení prezentací. Mimo jiné se díky tomu dozvíte o nemovitostech dříve, než jsou ve veřejné nabídce.

Videoprohlídka

Virtuální prohlídka

pozemek

PLOCHA POZEMKU

3.235 m2

DISPOZICE

DISPOZICE

3+KK+PŮDA

PODLAHOVÁ PLOCHA

VELIKOST CHATY

92 m2

garaz

GARÁŽ

ANO

sklep

SKLEP

ANO

klimatizace

KLIMATIZACE

ANO

Půdorys chaty

3D_-_1NP_-_png_Kreslici_platno_1

3D_-_2np_-_png_Kreslici_platno_1

2d_-_1np22d_-_2np2

Co v plánech nenajdete:

Nad ložnicemi je otevřená pochozí půda, kde se v minulosti plánoval další pokoj, ale nyní slouží jen pro uskladnění věcí. Prostor jsme sice nefotili, ale můžete se na něj podívat pomocí virtuální prohlídky. Na chodbě mezi vstupy do pokojů naleznete na stěně šikovně umístěné výsuvné schůdky.

Pod chatou je sklep, kde je umístěn elektrokotel pro vytápění chaty. Sklep je přístupný jak ze zahrady, tak do něj lze sejít po schodech, které jsou ukryty pod poklopem v kuchyni. Dále jsou úložné prostory pod terasou.

Co byste v chatě nečekali...

Chata je napojena na městský vodovod a vytápěna dálkově ovládaným elektrokotlem s radiátory. Pro maximální komfort je v přízemí navíc elektrické podlahové vytápění. Nechybí zde funkční krb pro romantické duše a v letních dnech jistě oceníte v horních ložnicích kvalitní klimatizační jednotky značky LG "Smart Inverter". 

ovladaniklima

Ohřev vody zajišťuje 80ti litrový bojler umístěný v koupelně, který ohřeje dostatečné množství teplé vody pro osprchování 4 standardních mužů, popřípadě 1,5 standardní ženy 

p

Vedle chaty je tato prostorná kůlna - z levé strany zastřešené venkovní posezení s plnohodnotnou letní kuchyní, kde je zavedena voda i elektřina, takže tu můžete uvařit na čerstvém vzduchu třeba oběd pro celou rodinu. Prostřední část ukrývá vše potřebné pro zahradní i volnočasové aktivity a v pravé části se nachází kryté parkovací stání.

Přehled, ať jste kdekoliv:

Chata, ale i kůlna je zabezpečena alarmem s kamerovým systémem, který posílá veškeré dění do chytrého telefonu majitele a zároveň lze zařízení napojit na PCO.

Přes chytrý telefon je dálkově ovládané nejen zabezpečovací zařízení, ale lze také regulovat vytápění nebo můžete poslat do práce robotickou sekačku. Díky tomu si nastavíte vše tak, jak máte rádi ještě před Vaším příjezdem.

Super, ale co ta řeka?

Chata u řeky, logicky se nabízí otázka záplav. Tato chata je postavena "nad jezem" a to znamená, že když je více vody, hladina se na úrovni chaty moc nezvedá, jen přetéká více vody přes jez (hladina se zvedá primárně pod jezem). Díky tomu je chata podle povodňových map pouze v 2. zóně = "zóna s nízkým nebezpečím záplavy/povodně". Druhá zóna mimo jiné také znamená, že nemovitost je proti případné povodni pojištěna.

reka

Lokalita

A kde se nachází tak kouzelné místo? Na takovou chatu by většina lidí jela klidně na kraj světa. Dobrá zpráva je, že tak daleko není!

Toto magické místo je ve Stráži nad Nežárkou, v jižních Čechách. Současní majitelé sem jezdí z Prahy za 1:45h. Ať už pojedete odkudkoliv, garantuji Vám, že každým ujetým kilometrem budete víc a víc zapomínat na všední starosti, nekonečný kolotoč v práci, ruch města... Až se budete blížit, až budete vjíždět do poslední zatáčky... uslyšíte známý šum jezu... otevře se výhled na tuto zahradu s chatou... v tento moment vydechnete a v hlavě nebude nic jiného než relax.

CENA

Podsklepená zděná chata v osobním vlastnictví na vlastním pozemku, se samostatnou garáží s přístřeškem a letní kuchyní...

PRODÁNO

(cena včetně provize a právního servisu)

 

UPOZORNĚNÍ

Upozorňujeme, že po prohlídce se Vám možná už nebude chtít odejít.

Líbí se Vám tato nemovitost nebo styl mé prezentace? Napište mi přes kontaktní formulář nebo zavolejte. Budu se na Vás těšit.

Mou práci můžete sledovat také "živě" na Facebooku nebo Instagramu, kde sdílím informace z příprav a natáčení prezentací. Mimo jiné se díky tomu dozvíte o nemovitostech dříve, než jsou ve veřejné nabídce 

Miroslav Unger

"Když něco dělám, tak pořádně. Bojuji proti špatné pověsti této profese a dělám tuto práci tak, aby mí klienti byli z výsledku spolupráce nadšení. Spolupracuji pouze s klienty, kteří vědí, proč vybrali pro prodej své nemovitosti zrovna mě. Od klientů vyžaduji při spolupráci 100% důvěru, a za to jim poskytuji 100% mého nasazení. Investuji do každého prodeje nejen svůj čas a peníze, ale také svou čest."


Miroslav Unger

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF