Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Dům, který budete milovat

aneb když se staví srdcem...

Zde se přesvědčíte na vlastní kůži o tom, že není dům, jako dům. Tato právě dokončená nízkoenergetická novostavba rodinného domu o dispozici 5+kk+G se Vám dostane pod kůži.

Připravte se na čisté linie, prvotřídní materiály a uživatelsky příjemnou dispozici. Podívejte se na videa a detaily této nabídky. Je to on? Dům, který jste hledali...

VIDEOPROHLÍDKY

Podívejte se na detaily domu v pohybu. Připravili jsme pro Vás video, jak jsme dům připravovali a pak hlavní komentovanou videoprohlídku. Přejeme hezkou podívanou :-)

Virtuální prohlídka

DISPOZICE

DISPOZICE

5+KK+G

velikost

PLOCHA DOMU

231 m2

GARAZ

GARÁŽ

ANO

suterén

POZEMEK

801 m2

vystavba

KOLAUDACE

2023

PENB

PENB

"A"

PLÁNY & POPIS

V jednoduchosti je krása a zde to platí dvojnásob. Žádné složitosti, krásně jednoduché křivky domu a přitom žádná nuda. Dispozice, která dává smysl a uspokojí i početnější rodinu.

Architektovi se zde podařila krásná věc. Přímo do středu domu umístil otevřené schody, které mě osobně strašně baví. Uživatelsky příjemné a zároveň hlavní obytný prostor díky tomu dostal šmrnc.

Všimněte si hlavní části - prostor obývacího pokoje s výstupem na terasu... plynule přechází do části s velkým jídelním stolem... a ten navazuje na prostor kuchyně. Opět jednoduché, přitom dokonale funkční. Trávit tady čas je radost. Celá tato obytná část domu je navíc orientována na čistý jih a terasa na západ. Perfektně umístěno.

3D_-_1NP_bez_pozadia

Nahoře na vás čekají dva naprosto stejné pokoje vtipně propojené velkou společnou šatnou. Jen pro představu - tato šatna má velikost téměř 9 m2! Dále si všimněte hlavní ložnice, kde je také šatna... Nebo ne? Z této šatny lze udělat i koupelnu (veškeré rozvody jsou zde připraveny). A protože se v tomto domě myslí na vše, tak vedle koupelny naleznete malou prádelnu, kde schováte pračku se sušičkou, abyste tyto spotřebiče nemuseli cpát do koupelny.

3D_-_2NP_bez_pozadia

Zajímají Vás rozměry? Stačí kliknout pro zvětšení...

d-1-1-3_pudorys_1-np  d-1-1-4_pudorys_2-np_page-0001

KUCHYŇSKÁ LINKA?

Chtěli jsme, aby nový majitel vtiskl do domu také kus svého nápadu a kuchyňská linka je natolik individuální věc, že jsme tento prostor nechali volný, abyste nemuseli dělat žádný kompromis... Posuňte na obrázku "posuvníkem" a podívejte se, jak by to mohlo podle nás vypadat :-)

 

 

VYBAVENÍ & TECHNOLOGIE

Dům splňuje nejúspornější energetickou třídu "A". Je vybaven kvalitním tepelným čerpadlem, rekuperací vzduchu zn. WOLF (řízené větrání ve všech místnostech), teplovodním podlahovým vytápěním. Na pozemku jsou instalovány sběrné nádrže na dešťovou vodu, která se zpětně využívá k splachování WC a zalévání zahrady.

dlc_0103-hdr

Dům je napojen na všechny inženýrské sítě (plyn je zaveden pouze na hranici pozemku, není nyní využitý), včetně datového rozvodu optickým kabelem pro vysokorychlostní a stabilní internetové připojení.

POZICE DOMU

Nemohu si pomoci, ale i umístění domu na pozemku a světové strany mi přijdou naprosto bezchybné.  Příjemná velikost pozemku 801 m2 je tak akorát, aby se děti i rodiče vyřádili, zároveň ne moc velký, aby jeho údržba nezabrala nesmyslný čas a energii. Když na to přijde, tuto plochu obstará i robotická sekačka...

dji_0010

 

LOKALITA

Vítejte v obci Červený Újezd - malebná obec plná překvapení!

Jednou z největších atrakcí obce je novodobý hrad Červený újezd, na který je z domu dokonce výhled. Tato věrná replika středověkého hradu vás okouzlí nejen svou architekturou a atmosférou minulých dob. Je to místo, kde se konají parádní veřejné akce, jako třeba Svatomartinské hody v restauraci Krčma, svatby, konzerty nebo trhy. Rozhodně se zde nebudete nudit

V obci najdete také řeznictví, několik obchodů, které pokryjí vaše běžné potřeby, restaurace a mateřskou školku.

Chcete Vašim dětem dopřát pohyb na čerstvém vzduchu? Dalším centrem dění je zde fotbalové hřiště, kde si mohou užít zábavu nejen děti, ale i rodiče. 

Podívejte se ta to, co Vás v lokalitě zajímá...

 

CENA

 REZERVOVÁNO.


(Koupi lze financovat hypotečním úvěrem.) 

 

UPOZORNĚNÍ

Upozorňuji, že po prohlídce se Vám možná už nebude chtít odejít.

Líbí se Vám tato nemovitost nebo styl mé prezentace? Napište mi přes kontaktní formulář nebo zavolejte. Budu se na Vás těšit.

Mou práci můžete sledovat také "živě" na Facebooku nebo Instagramu, kde sdílím informace z příprav a natáčení prezentací. Mimo jiné se díky tomu dozvíte o nemovitostech dříve, než jsou ve veřejné nabídce 

Miroslav Unger

"Když něco dělám, tak pořádně. Bojuji proti špatné pověsti této profese a dělám tuto práci tak, aby mí klienti byli z výsledku spolupráce nadšení. Spolupracuji pouze s klienty, kteří vědí, proč vybrali pro prodej své nemovitosti zrovna mě. Od klientů vyžaduji při spolupráci 100% důvěru, a za to jim poskytuji 100% mého nasazení. Investuji do každého prodeje nejen svůj čas a peníze, ale také svou čest."


Miroslav Unger

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF