Dvougenerační RD Praha Hostivař

Pro vícegenerační bydlení, podnikání nebo pronajímání?

Popis nemovitosti

Jste veká rodina a hledáte dostatek prostoru pro všechny členy? V tomto domě naleznete byty 4+kk a 2+kk, každý s vlastním vchodem. Nebo potřebujete oddělený prostor k Vašemu podnikání?

Tento dům může člověk využít hned několika způsoby. Podívejte se blíže na těchto 144 m2 obytné plochy obklopené velkou zahradou.

Videoprohlídka

Fotogalerie

velikost

PLOCHA DOMU

143,72 m2

sklep

SKLEP

4,76 m2

pocet_pater_byt

DISPOZICE

4+KK a 2+KK

ZAHRADA

VELIKOST POZEMKU

949 m2

NP

POČET PODLAŽÍ

3

parkovani

PARKOVÁNÍ

4x

 

1. Podlaží

1np

 

2. Podlaží

2_np

Původní stavba prošla v roce 2002 celkovou přestavbou a tehdy z původního drážního domu vznikl tento dvougenerační rodinný dům. Stavba je napojena na elektřinu a plyn (vytápění plynovým kotlem). Na pozemku před domem se nachází velkoobjemová jímka (22 m3) a měsíční náklady na provoz celého domu (2 domácnosti) jsou cca 6.500,-Kč/měs. (elektřina, plyn a odvoz jímky). Místo jímky lze vybudovat vlastní čističku, ale toto rozhodnutí je již na budoucím majiteli.

Celou nemovitost v minulosti vlastnily České dráhy. Současní majitelé od Českých drah odkoupili dům a část pozemku pod domem do osobního vlastnictví. A tak zahrada a část pozemku pod domem je stále ve vlastnictví Českých drah, které pozemek dlouhodobě pronajímají za částku 6.000,-/rok. Nyní jednáme o možnosti odkoupení do osobního vlastnictví celého pozemku. Tato možnost je již na zvážení nového vlastníka. Pro případné dotazy mě můžete kontaktovat.

 

CENA: 7.990.000,-Kč

Cena včetně provize a právního servisu při převodu nemovitosti.

Tato cena je za rodinný dům a část pozemku pod domem, který je v osobním vlastnictví + přenechání nájemní smlouvy pro zahradu. Cena nezahrnuje případné odkoupení zahrady do osobního vlastnictví.

Miroslav Unger

Certifikovaný realitní makléř a člen Realitní komory České republiky

Tel.: 732 566 191

E-mail: info@miroslavunger.cz

Web: www.MiroslavUnger.cz

 
fer_makleri

 

fb_logo_bez_pozad
miroslav_unger_youtube.svg
instagram_logo_bez_pozadi
bez_pozadi1

Kontaktní formulář