Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Dvougenerační RD Praha Hostivař

Pro vícegenerační bydlení, podnikání nebo pronajímání?

Tato nemovitost je bohužel zarezervovaná, ale pokud se Vám líbí tato prezentace, tak mou práci můžete sledovat také "živě" na Facebooku nebo Instagramu, kde sdílím informace z příprav a natáčení prezentací. Mimo jiné se díky tomu dozvíte o nemovitostech dříve, než jsou ve veřejné nabídce.

Videoprohlídka

velikost

PLOCHA DOMU

143,72 m2

sklep

SKLEP

4,76 m2

pocet_pater_byt

DISPOZICE

4+KK a 2+KK

ZAHRADA

VELIKOST POZEMKU

949 m2

NP

POČET PODLAŽÍ

3

parkovani

PARKOVÁNÍ

4x

 

1. Podlaží

1np

 

2. Podlaží

2_np

 

Původní stavba prošla v roce 2002 celkovou přestavbou a tehdy z původního drážního domu vznikl tento dvougenerační rodinný dům. Stavba je napojena na elektřinu a plyn (vytápění plynovým kotlem). Na pozemku před domem se nachází velkoobjemová jímka (22 m3) a měsíční náklady na provoz celého domu (2 domácnosti) jsou cca 6.500,-Kč/měs. (elektřina, plyn a odvoz jímky).


Současní majitelé vlastní rodinný dům a část zastavěné plochy (pozemku) pod domem, o velikosti 60 m2. Ostatní (zbytek zastavěné plochy pod domem + celou zahradu) vlastní Česká republika, která pozemky dlouhodobě pronajímá vlastníkům domu.

Jedná se tedy o prodej rodinného domu a části pozemku pod domem + přenechání (převod) nájemní smlouvy na zbytek nemovitosti. Je již na každém, zda tento stav vlastnictví ponechá nebo si vyjedná s Českou republikou odkup zahrady do osobního vlastnictví. Současní majitelé o odkupu pozemku nejednají a tato varianta je čistě na novém vlatníkovi.

CENA

REZERVOVÁNO

 

Tato cena je za rodinný dům a část pozemku pod domem, který je v osobním vlastnictví + přenechání nájemní smlouvy pro zahradu a část pozemku pod domem. Cena nezahrnuje případné odkoupení zahrady do osobního vlastnictví.

 

Miroslav Unger

"Když něco dělám, tak pořádně. Bojuji proti špatné pověsti této profese a dělám tuto práci tak, aby mí klienti byli z výsledku spolupráce nadšení. Spolupracuji pouze s klienty, kteří vědí, proč vybrali pro prodej své nemovitosti zrovna mě. Od klientů vyžaduji při spolupráci 100% důvěru, a za to jim poskytuji 100% mého nasazení. Investuji do každého prodeje nejen svůj čas a peníze, ale také svou čest."


Miroslav Unger

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF