Dvougenerační RD Praha Hostivař

Pro vícegenerační bydlení, podnikání nebo pronajímání?

Jste veká rodina a hledáte dostatek prostoru pro všechny členy? V tomto domě naleznete byty 4+kk a 2+kk, každý s vlastním vchodem. Nebo potřebujete oddělený prostor k Vašemu podnikání?

Tento dům může člověk využít hned několika způsoby. Podívejte se blíže na těchto 144 m2 obytné plochy obklopené velkou zahradou.

Videoprohlídka

velikost

PLOCHA DOMU

143,72 m2

sklep

SKLEP

4,76 m2

pocet_pater_byt

DISPOZICE

4+KK a 2+KK

ZAHRADA

VELIKOST POZEMKU

949 m2

NP

POČET PODLAŽÍ

3

parkovani

PARKOVÁNÍ

4x

 

Fotogalerie

1. Podlaží

1np

 

2. Podlaží

2_np

Původní stavba prošla v roce 2002 celkovou přestavbou a tehdy z původního drážního domu vznikl tento dvougenerační rodinný dům. Stavba je napojena na elektřinu a plyn (vytápění plynovým kotlem). Na pozemku před domem se nachází velkoobjemová jímka (22 m3) a měsíční náklady na provoz celého domu (2 domácnosti) jsou cca 6.500,-Kč/měs. (elektřina, plyn a odvoz jímky).

Celou nemovitost v minulosti vlastnily České dráhy. Současní majitelé od Českých drah odkoupili dům a část pozemku pod domem do osobního vlastnictví. A tak zahrada a část pozemku pod domem je stále ve vlastnictví Českých drah, které pozemek dlouhodobě pronajímají. Nyní jednáme o možnosti odkoupení do osobního vlastnictví celého pozemku. Tato možnost je již na zvážení nového vlastníka. Pro případné dotazy mě můžete kontaktovat.

CENA: 7.990.000,-Kč

Cena včetně provize a právního servisu při převodu nemovitosti.

Tato cena je za rodinný dům a část pozemku pod domem, který je v osobním vlastnictví + přenechání nájemní smlouvy pro zahradu. Cena nezahrnuje případné odkoupení zahrady do osobního vlastnictví.

Miroslav Unger

"Když něco dělám, tak pořádně. Bojuji proti špatné pověsti této profese a dělám tuto práci tak, aby mí klienti byli z výsledku spolupráce nadšení. Spolupracuji pouze s klienty, kteří vědí, proč vybrali pro prodej své nemovitosti zrovna mě. Od klientů vyžaduji při spolupráci 100% důvěru, a za to jim poskytuji 100% mého nasazení. Investuji do každého prodeje nejen svůj čas a peníze, ale také svou čest."


Miroslav Unger

Kontaktní formulář