Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Investice do rodinného domu Vodochody

Pokud hledáte nemovitost a přemýšlíte nad ní jako nad investicí, tak toto by mohlo být přesně to, co hledáte. Zde Vás zaujme nejen samotná nemovitost, která je v dobrém stavu, ale také možné financování, protože majitelé zde mají hypotéku, kterou lze převzít s úrokovou sazbou 1,44%!

Videoprohlídka

Virtuální prohlídka

DISPOZICE

DISPOZICE

4+KK

velikost

PLOCHA DOMU

124 m2

POZEMEK

POZEMEK

241 m2

klimatizace

KLIMATIZACE

ANO

vystavba

KOLAUDACE

2016

PENB

PARKOVÁNÍ

2x

PŮDORYS

3D1-bezpozadi

3d2-bezpozadi

HYPO

Jak je to tedy s tou hypotékou? Majitelé měli štěstí a podařilo se jim trefit hypotéku, která doslova dřela o dno úrokových sazeb. Vy toho můžete také využít a tyto podmínky od stávajících majitelů převzít. 

 Banka: Česká spořitelna a.s.

 Úroková sazba: 1,44%

 Doba fixace: do 30.6.2027

 Zůstatek: 3.150.000,-Kč

 Splátka: 11.776,-/měs.

Užijte si hypotéku, která Vás nebude stahovat z kůže...

LOKALITA

Obec Straškov - Vodochody má základní občanskou vybavenost, najdete zde základní i mateřskou školu, lékárnu, potraviny, dětské hřiště a příjemné prostředí. Jednoduše hezké místo pro pohodlný život rodiny s dětmi. Důkazem jsou sami majitelé tohoto domu, kteří místo neopouští a chtějí zde zůstat. V budoucnu se budou stěhovat pouze o pár ulic vedle.

 

Podívejte se ta to, co Vás v lokalitě zajímá...

 

CENA

 

PRODÁNO.


(Cena včetně provize a právního servisu. Koupi lze financovat hypotečním úvěrem.) 

 

UPOZORNĚNÍ

Upozorňuji, že po prohlídce se Vám možná už nebude chtít odejít.

Líbí se Vám tato nemovitost nebo styl mé prezentace? Napište mi přes kontaktní formulář nebo zavolejte. Budu se na Vás těšit.

Mou práci můžete sledovat také "živě" na Facebooku nebo Instagramu, kde sdílím informace z příprav a natáčení prezentací. Mimo jiné se díky tomu dozvíte o nemovitostech dříve, než jsou ve veřejné nabídce 

Miroslav Unger

"Když něco dělám, tak pořádně. Bojuji proti špatné pověsti této profese a dělám tuto práci tak, aby mí klienti byli z výsledku spolupráce nadšení. Spolupracuji pouze s klienty, kteří vědí, proč vybrali pro prodej své nemovitosti zrovna mě. Od klientů vyžaduji při spolupráci 100% důvěru, a za to jim poskytuji 100% mého nasazení. Investuji do každého prodeje nejen svůj čas a peníze, ale také svou čest."


Miroslav Unger

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF