Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 3+1 v prvorepublikové vile

Výjimečné bydlení ve výjimečných vilách obklopené přírodou.

Prodej bytu 3+kk o velikosti 80 m2 se zahradou 112 m2, který se nachází ve 2. podlaží krásné prvorepublikové stylové vily obklopené zelení. Samotný byt je určen k rekonstrukci, máte tedy jedinečnou možnost realizovat ji dle svého rozpočtu a představ. Světlý a díky vysokým stropům také vzdušný byt má okna na tři světové strany a disponuje velkými, téměř čtvercovými pokoji. Součástí prodeje je také sklep o velikosti 8 m2 v suterénu domu.
Vila prošla v roce 2017 rekonstrukcí, kdy se dělala nová fasáda, dřevěná okna s izolačními dvojskly a stoupačky. V horním patře domu byl vybudován zcela nový byt a díky tomu je zde také nová střecha. Nyní se již na samotném domě neplánují žádné velké rekonstrukce a tak je zde předpoklad klidného rodinného bydlení.

Videoprohlídka

Nechali jsme pro Vás zpracovat vizualizaci možné přestavby na 3+kk s neprůchozími pokoji. Jedná se pouze o návrh řešení a inspiraci, jak můžete prostor využít.

 pudorys

pudorys2x

V BLÍZKÉM OKOLÍ

V těsné blízkosti se nachází rozsáhlý park Cibulka a přírodní památka Vidoule. Toto místo doslova obklopuje zeleň, díky tomu je zde čistý vzduch a zdejší obyvatelé na toto místo nedají dopustit. Nacházíme se přitom jen pár minut od metra Anděl metro.

 130 m od domu tenisové kurty a příjemná rodinná restaurace "U Tenisu".

 150 m od domu BUS č. 123 - přímý spoj na Anděl (10 min)

 250 m od domu fotbalové hřiště s klubovou hospůdkou

 250 m od domu vlaková stanice Praha - Cibulka, kde Vás pravidelný spoj doveze na Smíchovské nádraží nebo až na Hlavní nádraží. 

 300 m několik MŠ, například MŠ Slunéčko nebo MŠ DUHA

 320 m od domu Squashpark s horolezeckou stěnou

 500 m ZŠ Nepomucká

 Byt 3+kk o velikosti 80 m2 v prvorepublikové vile, osobní vlastnictví

 Oplocená zahrada o velikosti 112 m2

 Sklep v suterénu o velikosti 8 m2

 Podíl na společných částech domu a pozemcích

 Právní servis, advokátní/bankovní úschova, provize RK

 


CENA: PRODÁNO

Miroslav Unger

"Když něco dělám, tak pořádně. Bojuji proti špatné pověsti této profese a dělám tuto práci tak, aby mí klienti byli z výsledku spolupráce nadšení. Spolupracuji pouze s klienty, kteří vědí, proč vybrali pro prodej své nemovitosti zrovna mě. Od klientů vyžaduji při spolupráci 100% důvěru, a za to jim poskytuji 100% mého nasazení. Investuji do každého prodeje nejen svůj čas a peníze, ale také svou čest."


Miroslav Unger

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF