Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Dvougenerační dům Kosova Hora

Dvougenerační 212 m2 dům se dvěma samostatnými vchody, nebo dvougenerační chalupa? Ať už tuto nemovitost využijete jakkoliv, je to místo bez přímých sousedů, s velkým pozemkem o rozloze 3.392 m2. Jak tuto nemovitost využijete, je čistě na Vás.

DISPOZICE

DISPOZICE

2+1 a 3+1

velikost

PLOCHA DOMU

212,31 m2

GARAZ

GARÁŽ

ANO

suterén

POZEMEK

3.392 m2

vystavba

REKONSTRUKCE

1984

PENB

PENB

"G"

PLÁNY & POPIS

Dům je v současnosti rozdělen na dva samostatné byty. V přízemí (1.NP) je byt 2+1, kotelna a samostatná dílna. Dům tak můžete využít pro trvalé bydlení dvou rodin, nebo jako místo pro rodinnou rekreaci.

3D1-bezpozadi

V patře (2.NP) pak naleznete byt 3+1, kde je přímo z obývacího pokoje výstup na velkou terasu s výhledem na hlavní část zahrady a do okolní přírody.

3D2-bezpozadi

Máte raději jednodušší výkresy? Stačí kliknout pro zvětšení...

 

2d1 2d2 

INTERIER

Interiér je čistý, vyklizený. Stačí velmi málo a tyto prázdné pokoje se mohou velmi snadno proměnit ve Váš nový domov... 

 

 

Kolem domu najdete vše, co si přejete. Garáž, dílnu, zapuštěný bazén, terasu s výhledem na vlastní rybníček, kryté posezení s grilem a udírnou... Zde budete jednoduše ve svém vlastním světě a hlavně... bez sousedů...

dji_0054bb

TECHNICKÝ STAV

CENA

 

7.100.000,-


(Cena včetně provize a právního servisu. Koupi lze financovat hypotečním úvěrem.) 

 

UPOZORNĚNÍ

Upozorňuji, že po prohlídce se Vám možná už nebude chtít odejít.

Líbí se Vám tato nemovitost nebo styl mé prezentace? Napište mi přes kontaktní formulář nebo zavolejte. Budu se na Vás těšit.

Mou práci můžete sledovat také "živě" na Facebooku nebo Instagramu, kde sdílím informace z příprav a natáčení prezentací. Mimo jiné se díky tomu dozvíte o nemovitostech dříve, než jsou ve veřejné nabídce 

Miroslav Unger

"Když něco dělám, tak pořádně. Bojuji proti špatné pověsti této profese a dělám tuto práci tak, aby mí klienti byli z výsledku spolupráce nadšení. Spolupracuji pouze s klienty, kteří vědí, proč vybrali pro prodej své nemovitosti zrovna mě. Od klientů vyžaduji při spolupráci 100% důvěru, a za to jim poskytuji 100% mého nasazení. Investuji do každého prodeje nejen svůj čas a peníze, ale také svou čest."


Miroslav Unger

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF