Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


LOFT u Edenu

Jedinečný ve všech směrech, stejně jako Vy...

Byt se střešní terasou, kousek od Edenu. Už to by stačilo, aby tato nabídka člověka zaujala. Jenže tenhle byt jde mnohem dál... Jedná se totiž o originální, kompletně architekty navržený LOFT, který byl obdivován hned v několika časopisech o bydlení. A nyní tento klenot hledá svého nového majitele...

Videoprohlídka

Virtuální prohlídka

DISPOZICE

DISPOZICE

2+KK+T

VELIKOST

PLOCHA CELKEM

111 m2

zahrada

TERASA

28 m2

BYT

BYT

83 m2

SKLEP

SKLEP

ANO

OV

VLASTNICTVÍ

OSOBNÍ

PŮDORYS

O to, aby byl prostor maximálně funkční, uživatelsky příjemný a zároveň designově zajímavý, se postaraly architektky z architektonického studia MOOZA. Musím říct, že si se zadáním poradily bravůrně. "Dýhová mozaika" vypadá skutečně hravě a pohled na interiér člověka jednoduše baví.

3D1png_BEZPOZADI 3D2png_BEZPOZADI

STŘEŠNÍ TERASA

Unikátní interiér bytu doplňuje tato střešní terasa s výměrou 28 m2 a doslova panoramatickým výhledem na celé Vršovice. Navíc hlavní orientace terasy je do zeleného vnitrobloku, takže zapomeňte na jakýkoliv hluk a vychutnávejte jen krásné výhledy.

terasa_byt_eden

Na téhle terase najdete dostatek prostoru pro relax, ale i třeba k večernímu grilování. Myslelo se na vše, a tak je zde vyvedena elektřina a voda pro pohodlné zalévání Vaší budoucí střešní zahrady.

terasa_byt_eden_2

KDE SE BYT NACHÁZÍ

Byt dostatečně vysoko na to, aby Vás nic nerušilo, zároveň doslova pár minut chůze od od samotného Edenu. Bydlení v této lokalitě Vám přinese nespočet benefitů, které se jen těžko vypráví. To se prostě musí zažít.

Jedno je ale jisté: Multifunkční stadion SINOBO, sportoviště, fitness, nespočet restaurací a kaváren, NC Eden, vlakové nádraží... Tato neskutečná kombinace Vám zajití, že se z této lokality už nikdy bebude chtít odstěhovat.

eden_stadionvrsovice_nadrazinc_eden

Podívejte se sami, co vše zde najdete...

 

CENA

PRODÁNO


Cena včetně provize a právního servisu. Koupi lze financovat hypotečním úvěrem.

 

UPOZORNĚNÍ

Upozorňuji, že po prohlídce se Vám možná už nebude chtít odejít 

Líbí se Vám tato nemovitost nebo styl mé prezentace? Napište mi přes kontaktní formulář nebo zavolejte. Budu se na Vás těšit.

Mou práci můžete sledovat také "živě" na Facebooku nebo Instagramu, kde sdílím informace z příprav a natáčení prezentací. Mimo jiné se díky tomu dozvíte o nemovitostech dříve, než jsou ve veřejné nabídce 

Miroslav Unger

"Když něco dělám, tak pořádně. Bojuji proti špatné pověsti této profese a dělám tuto práci tak, aby mí klienti byli z výsledku spolupráce nadšení. Spolupracuji pouze s klienty, kteří vědí, proč vybrali pro prodej své nemovitosti zrovna mě. Od klientů vyžaduji při spolupráci 100% důvěru, a za to jim poskytuji 100% mého nasazení. Investuji do každého prodeje nejen svůj čas a peníze, ale také svou čest."


Miroslav Unger

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF