Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Mezonetové 2+kk v Dubči

Pokud hledáte nové bydlení, Vaší prioritou je příjemné prostředí a potřebujete větší prostor, tento mezonetový byt Vás jistě uspokojí. Velkorysý mezonet 2+1 s balkonem a garážovým stáním v Dubči. To je možná Váš budoucí domov.

DISPOZICE

DISPOZICE

2+1

VELIKOST

PLOCHA BYTU

78,3 m2

SKLEP

GARÁŽ 

ANO

SKLEP

SKLEP

ANO

PODLAZI

PODLAŽÍ

3.NP

BALKON

BALKON

ANO 6m2

DISPOZICE

Tento byt Vás rozhodně zaujme velikostí podlahové plochy, která je na dispozici 2+1 doslova luxusní. Prostor přes 78 m2 odpovídá spíše bytům 3+kk. Kromě prostorného obývacího pokoje s kuchyní je zde také horní pokoj, který je tak velký, že sem lze umístit kromě ložnice třeba i pracovnu.

plan_bytu  

BALKON & VÝHLED

Byt se nachází v posledním patře cihlové novostavby. Balkon je dostatečně velký pro posezení, a jeho orientace na téměř čistý západ doslova vybízí vychutnat si západ slunce třeba s kávou a knížkou v ruce.

vyhled

 

LOKALITA

Toto místo nadchne především ty, kteří hledají přírodu, protože se nacházíme přímo na okraji přírodního parku Říčanka a domy jsou zde obklopeny upravenou zelení. Co Vás jistě potěší, pouhé 2 minuty chůze od domu jsou potraviny a autobusová zastávka. Za 4 minuty dojdete do vyhlášené Dubečské Tvrze nebo třeba do restaurace.

park2parkobchod2obchod

Podívejte se sami na lokalitu, ve které se byt nachází


CENA

REZERVOVÁNO


 

 

UPOZORNĚNÍ

Upozorňuji, že po prohlídce se Vám možná už nebude chtít odejít 

Líbí se Vám tato nemovitost nebo styl mé prezentace? Napište mi přes kontaktní formulář nebo zavolejte. Budu se na Vás těšit.

Mou práci můžete sledovat také "živě" na Facebooku nebo Instagramu, kde sdílím informace z příprav a natáčení prezentací. Mimo jiné se díky tomu dozvíte o nemovitostech dříve, než jsou ve veřejné nabídce 

Miroslav Unger

"Když něco dělám, tak pořádně. Bojuji proti špatné pověsti této profese a dělám tuto práci tak, aby mí klienti byli z výsledku spolupráce nadšení. Spolupracuji pouze s klienty, kteří vědí, proč vybrali pro prodej své nemovitosti zrovna mě. Od klientů vyžaduji při spolupráci 100% důvěru, a za to jim poskytuji 100% mého nasazení. Investuji do každého prodeje nejen svůj čas a peníze, ale také svou čest."


Miroslav Unger

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF