Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Mezonetový byt v Chýni u Prahy

Pokud hledáte více prostoru pro svou rodinu, tento největší mezonetový byt v novém projektu z roku 2020 by Vás mohl uspokojit, a nejen to. Jeho dispozici lze snadno upravit, aby Vám vyhovovala i do budoucna. S podlahovou plochou 88 + 3 m2 Vám nabídne dispozici 4+kk + balkon + velkou galerii v horním patře, a to není vše. Seznamte se s Vaším novým domovem...

Videoprohlídka

Virtuální prohlídka

DISPOZICE

DISPOZICE

4+KK+B

velikost

PLOCHA BYTU

87,63 m2

balkon

BALKON

3,48 m2

SKLEP

SKLEP

ANO

PARKOVÁNÍ

PARKOVÁNÍ

2x

PENB

PENB

"C"

PLÁNY BYTU

Co je na tomto bytě určitě zajímavé, je jeho dispozice a velikost podlahové plochy. S celkovou plochou 91 m2 se jedná o největší byt v tomto projektu. Co se týče dispozice, je prakticky variabilní. Obývací pokoj je od dětského pokoje oddělen lehkou sádrokartonovou příčkou a díky tomu je možné prostor jednoduše propojit a vytvořit jeden velký obývák. Byt si tak můžete v průběhu času přizpůsobovat, jak Vám to bude aktuálně vyhovovat.

3d1bezpozadi_kreslici_platno_1

V horním prostoru je v současnosti pracovna, ale umím si zde představit klidně dvojitý dětský pokoj. Vstup je po mlynářském schodišti, které dětem problém dělat nebude, ale hlavní ložnici nejspíše necháte dole :-) Mlynářské schody na první pohled mohou vzbuzovat obavy, ale mohu Vás ujistit, že až se po nich párkrát projdete, budete zde běhat jako po klasických schodech...

3d2bezpozadi_kreslici_platno_1

Pokud dáváte přednost jednodušším výkresům, stačí kliknout pro zvětšení...

 

2d1  2d2

LOKALITA

Chýně je oblíbeným místem pro mladé rodiny a je zde příjemné prostředí. Tato lokalita prošla velkou změnou a kromě nově vzniklého parku, který je přímo u domu, je zde nový supermarket BILLA, škola, dětské hřiště, a třeba také zcela nově vzniklé fitness a wellness - CS Studio.

Podívejte se sami, co vše v této lokalitě najdete

 

CENA

Cena mezonetového bytu 4+kk s balkonem, včetně sklepní kóje a dvou parkovacích stání

 

PRODÁNO

(Cena včetně provize a právního servisu. Nemovitost je v OSOBNÍM vlastnictví a lze jej financovat také hypotečním úvěrem.)


 

 

UPOZORNĚNÍ

Upozorňuji, že po prohlídce se Vám možná už nebude chtít odejít.

Líbí se Vám tato nemovitost nebo styl mé prezentace? Napište mi přes kontaktní formulář nebo zavolejte. Budu se na Vás těšit.

Mou práci můžete sledovat také "živě" na Facebooku nebo Instagramu, kde sdílím informace z příprav a natáčení prezentací. Mimo jiné se díky tomu dozvíte o nemovitostech dříve, než jsou ve veřejné nabídce 

Miroslav Unger

"Když něco dělám, tak pořádně. Bojuji proti špatné pověsti této profese a dělám tuto práci tak, aby mí klienti byli z výsledku spolupráce nadšení. Spolupracuji pouze s klienty, kteří vědí, proč vybrali pro prodej své nemovitosti zrovna mě. Od klientů vyžaduji při spolupráci 100% důvěru, a za to jim poskytuji 100% mého nasazení. Investuji do každého prodeje nejen svůj čas a peníze, ale také svou čest."


Miroslav Unger

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF