Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Nové bydlení v Lovosicích

Možná hledáte vhodnou investici do budoucna, možná hledáte nový začátek. Ať je to jakkoliv, tento byt Vás mile překvapí. Je totiž po rozsáhlé rekonstrukci, ještě se v něm nebydlelo a navíc má výbornou adresu. Posuďte sami...

Videoprohlídka

Virtuální prohlídka

DISPOZICE

DISPOZICE

1+1+B

velikost

PLOCHA BYTU

38 m2

balkon

BALKON

ANO 1 m2

SKLEP

SKLEP

ANO 3,9 m2

PATRO

PATRO

3.

VLASTNICTVÍ

VLASTNICTVÍ

OSOBNÍ

PLÁNEK BYTU

Na maličkostech záleží. Malý byt nemusí vždy znamenat jednu nudnou místnost, kam musíte "nacpat" vše. V tomto bytě je kromě oddělené prostorné kuchyně i velký výklenek, kde je umístěna postel. Díky této maličkosti se prostor pro spaní opticky oddělil a obývací pokoj působí čistým, samostatným dojmem.

V koupelně se nezapomnělo na dostatečný prostor na pračku, toaleta je od koupelny oddělena.
pudorys1

Potřebujete pro lepší přehled rozměry? Níže najdete jednodušší, ale pro někoho přehlednější 2D půdorys i s rozměry. Rozměry berte prosím jen orientačně. Pokud byste potřebovali nějaký rozměr zkontrolovat nebo doplnit, využijte měření ve virtuální prohlídce, kde se dá cokoliv změřit s přesností na centimetr.

pudorys2

Kuchyň bez kompromisu!

I v malém bytě může být pořádná kuchyň. Kompletní vestavěné spotřebiče, digestoř s odtahem mimo byt, plně integrovaná široká myčka nádobí, nebo zásuvky s tlumeným zavíráním. To budoucího majitele jistě potěší. Místnost, kde je kuchyňská linka umístěna, je tak široká, že můžete jídelní stůl přesunout pod okno a získat tak více prostoru v obývacím pokoji.

kuchyn3

kuch2

DŮM & LOKALITA

Byt se nachází v posledním patře cihlového domu, který v minulých letech prošel rekonstrukcí - dům je kompletně zateplen, má vyměněná okna, vchodové dveře, zvonky s otvíráním dveří na čip a bezpečností kamerový systém ve společných prostorách.

dum

Co ale nejvíce oceníte, jsou benefity této lokality. Přímo vedle domu přes ulici se totiž nachází supermarket Billa a pokud plánujete cestování, ať už výlety nebo každodenní dojíždění do práce, pár desítek metrů před domem je vlakové a autobusové nádraží.

billa_lovosicelovosice

A to zdaleka není vše. V docházkové vzdálenosti kolem najdete například pizzerii  krytý plavecký bazén a saunu fotbalový stadion, zimní stadion, koupaliště nebo třeba rozhlednu . A už jste slyšeli o restauraci, kde Vás obslouží robotická obsluha? Tak to je restaurace U Kašpara a najdete ji doslova za rohem. Je toho opravdu hodně a to vše na dosah, bez složitého dojíždění. Podívejte se níže do mapy a prozkoumejte okolí, co vše zde najdete, nebo se můžete podívat na web Lovosic, kde najdete spousta dalších zajímavostí...


POPLATKY & VLASTNICTVÍ

Dům je nově zateplený a v bytě se po rekonstrukci ještě nebydlelo. Proto nemáme zcela přesná čísla, co se týče spotřeby elektřiny a vody. Co se týče ostatních poplatků do společenství, jako je vytápění, fond oprav apod., jsou poplatky nastaveny celkem na 2.033,-Kč/měs. Chcete se na poplatky podívat detailně? Nahlédněte do  EVIDENČNÍHO LISTU  kde najdete vše potřebné, třeba také rozměry místností.

Byt je v osobním vlastnictví a není zatížen žádnými břemeny ani zástavními právy. Zde se můžete podívat na stav v  KATASTRU NEMOVITOSTÍ . Díky tomuto čistému stavu lze koupi financovat i hypotečním úvěrem, a pokud nemáte k dispozici finančního poradce, mohu Vám doporučit ověřeného hypotečního specialistu, který Vás celým procesem financování provede a navrhne optimální řešení.

CENA

Byt s balkonem a sklepem v osobním vlastnictví o celkové velikosti 41,9 m2, přímo u nádraží v Lovosicích

 

PRODÁNO.

Cena včetně provize a právního servisu. Koupi lze financovat hypotečním úvěrem.

 

UPOZORNĚNÍ

Upozorňujeme, že po prohlídce se Vám možná už nebude chtít odejít.

Líbí se Vám tato nemovitost nebo styl mé prezentace? Napište mi přes kontaktní formulář nebo zavolejte. Budu se na Vás těšit.

Mou práci můžete sledovat také "živě" na Facebooku nebo Instagramu, kde sdílím informace z příprav a natáčení prezentací. Mimo jiné se díky tomu dozvíte o nemovitostech dříve, než jsou ve veřejné nabídce 

Miroslav Unger

"Když něco dělám, tak pořádně. Bojuji proti špatné pověsti této profese a dělám tuto práci tak, aby mí klienti byli z výsledku spolupráce nadšení. Spolupracuji pouze s klienty, kteří vědí, proč vybrali pro prodej své nemovitosti zrovna mě. Od klientů vyžaduji při spolupráci 100% důvěru, a za to jim poskytuji 100% mého nasazení. Investuji do každého prodeje nejen svůj čas a peníze, ale také svou čest."


Miroslav Unger

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF