Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


NOVOSTAVBA BENEŠOV

posuňte své bydlení na vyšší úroveň...

Pokud hledáte moderní bydlení pro Vaši rodinu, na klidném místě, přitom v rozumné vzdálenosti od Prahy, tak Benešov u Prahy by mohla být ta správná volba.
Právě zde je nyní na prodej polovina dvojdomu (novostavba z roku 2020) o dispozici 4+kk a velikosti 108 m2, se zahradou 404 m2.

Videoprohlídka

Virtuální prohlídka

DŮM & POZEMEK

Pokud přemýšlíte nad tím, kde budete parkovat Váš vůz, tak přímo před vchodem je dostatečně velký vydlážděný prostor. Zde zaparkujete pohodlně i 2 vozy a díky tomu bude nakládání dětí a čehokoliv dalšího doslova radostí.

rd2

ZAHRADA & TERASA

Dostatečně velká zahrada pro vše, co potřebujete a zároveň nijak velká plocha, abyste netrávili dlouhé hodiny sekáním a pouhou údržbou. U domu je vybudovaná elektricky zatahovací pergola, abyste si mohli vychutnat venkovní posezení ve dne i v noci s hvězdami nad hlavou.

rd3rd4

DISPOZICE

DISPOZICE

4+KK

velikost

INTERIER

108,2 m2

ZAHRADA

ZAHRADA

404 m2

parkovani

PARKOVÁNÍ

2x

vystavba

KOLAUDACE

2020

PENB

PENB

"B"

PŮDORYS

1.NP

7. Vstupní hala (8,7m2)    8. WC (1,8 m2)    9. Technická místnost (1,5 m2)    10. Kuchyně (9,52 m2)    11. Obývací pokoj (32,9 m2)    12. Terasa (16 m2)

1np

2.NP

6. Chodba (4,9m2)    7. Pokoj/pracovna (11,9 m2)    8. Pokoj/ložnice (14,5 m2)    9. Pokoj/dětský (10,9 m2)    10. Koupelna (8,2 m2)2np

 Všimli jste si toho?

V obývacím pokoji je naznačený krb! Na fotkách ho však nikde nenajdete. S krbem se ale při stavbě počítalo a tak pokud jste milovníky atmosféry praskajícího ohně, v těchto místech je ukrytý komín a krb stačí jen připojit.

Když už jsme u vytápění, tak v domě nenajdete žádné radiátory. V celém domě je podlahové vytápění.

PLÁNY

Pokud byste se chtěli podívat na přesné rozměry, stačí kliknout níže...

0001np0002np

LOKALITA

Mariánovice se nachází na jižním okraji Benešova. Vznikla zde zcela nová čtvrť hezkých rodinných domů, kde žijí převážně rodiny s dětmi. Při přípravě této nemovitosti jsem se procházel ulicemi, kde jsem potkal několik rodičů s kočárky na procházce. Jako otec od tří dětí musím říct, že jsem se tu okamžitě cítil jako doma.

Pokud přemýšlíte nad občanskou vybaveností, tak v centru Benešova, kde najdete úplně vše, jste autem behem pár minut... a pokud se Vám nebude chtít autem, tak kousek od domu Vás sveze autobus.

marianovice

CENA

 

PRODÁNO


 

 

UPOZORNĚNÍ

Upozorňuji, že po prohlídce se Vám možná už nebude chtít odejít.

Líbí se Vám tato nemovitost nebo styl mé prezentace? Napište mi přes kontaktní formulář nebo zavolejte. Budu se na Vás těšit.

Mou práci můžete sledovat také "živě" na Facebooku nebo Instagramu, kde sdílím informace z příprav a natáčení prezentací. Mimo jiné se díky tomu dozvíte o nemovitostech dříve, než jsou ve veřejné nabídce 

Miroslav Unger

"Když něco dělám, tak pořádně. Bojuji proti špatné pověsti této profese a dělám tuto práci tak, aby mí klienti byli z výsledku spolupráce nadšení. Spolupracuji pouze s klienty, kteří vědí, proč vybrali pro prodej své nemovitosti zrovna mě. Od klientů vyžaduji při spolupráci 100% důvěru, a za to jim poskytuji 100% mého nasazení. Investuji do každého prodeje nejen svůj čas a peníze, ale také svou čest."


Miroslav Unger

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF