Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Novostavba RD Klecany

Chtěli byste postavit pro svou rodinu dokonalý, nízkoenergetický dům, kterému nebude nic chybět, ale odrazuje Vás byrokracie, (ne)dostupnost stavebních materiálů a čas strávený celým procesem? Co kdyby někdo udělal významnou část tohoto procesu za Vás? Co takhle převzít dokončenou hrubou stavbu a doladit dokončovací práce podle sebe? U tohoto domu je to možné...

VIDEOPROHLÍDKY

Podívejte se na to, jak stavba rostla a jak by mohla vypadat po dokončení...

Virtuální prohlídka

ATRIBUTY

DISPOZICE

DISPOZICE

5+KK+2G

velikost

PLOCHA DOMU

304 m2

garaz

GARÁŽ

2x

PATRA

POČET PODLAŽÍ

2NP

POZEMEK

POZEMEK

929 m2

PENB

PENB

"A"

PŘÍBĚH TOHOTO PRODEJE...

Zavolal mi majitel čistého pozemku v Klecanech a říká:

"Mám rovninatý pozemek skoro 1000 m2, který jsem hledal několik let. Strávil jsem X měsíců návrhem snad dokonalého domu... Vyběhal jsem veškerou agendu a po několika nekonečných měsících mám stavební povolení a to není vše... I když je nedostatek stavebních materiálů, mám materiál zarezervovaný a mohu začít stavět. Jenže osud tomu nechce a mám pracovní příležitost v naprosto jiné lokalitě, takže stavbu musím zrušit a tento pozemek prodat."

Když jsem se s majitelem sešel a jen pro zajímavost mi ukazoval schválený projekt, tak to byla rána. Viděl jsem jako realitní makléř již tisíce domů a tenhle jednoznačně patří k těm opravdu povedeným. Byla by nesmírná škoda vše zahodit a nechat někoho dalšího vše absolvovat od začátku...

Slovo dalo slovo a protože majitel neprodává tuto nemovitost z "finanční nouze", domluvili jsme se, že stavbu zahájí a budoucímu majiteli ušetří nejen shánění stavebních materiálů, ale hlavně čas a spoustu energie. Proto nyní na pozemku roste hrubá stavba domu, který vidíte na vizualizacích.

 

 Dům je navržen jako mimořádně úsporná stavba. Je zde počítáno se solárními panely a tepelným čerpadlem, aby jeho energetická náročnost byla minimální a spadal do nejúspornější kategorie "A". Na hodnoty energetického štítku se můžete podívat ZDE.

 

PŮDORYSY

3d1na_web 3d2na_web

NOČNÍ POHLED

 

436_-_rd_klecany_-_evening_after_37_-_photo_copy 436_-_rd_klecany_-_evening_after_36_-_photo_copy 436_-_rd_klecany_-_evening_after_35_-_photo_copy

DOKUMENTACE

Zajímají Vás výkresy celého domu? Stačí kliknout a prohlédnout si vše do posledního detailu...

pud_1nppud_2np

DOKONČENÍ & ROZPOČET

 Samotné dokončení je již na novém majiteli a tak se nabízí otázka, jaký finanční obnos bude ještě potřeba?

Co člověk, to jiné nároky. Abychom na tuto otázku mohli zájemcům adekvátně odpovědět, nechali jsme vypracovat rozpočet na dokončení dle nároků stávajícího majitele. Pokud Vás zajímá, na kolik by toto dokončení vyšlo, abyste měli lepší přehled, neváhejte mě kontaktovat a rád Vám vyčíslení zašlu na email.

LOKALITA

Klecany se Vám velice snadno dostanou pod kůži. Jsou nejen dobrým strategickým místem vůči Praze, ale naleznete zde i plnou občanskou vybavenost. Pro děti MŠ i ZŠ, fotbalové hřiště, kavárny, restaurace, potraviny a nejen to. Klecany se nachází na skále nad řekou Vltavou a tak je zde několik vyhlídek a spousta míst pro procházky.

Co se týče strategického místa - Klecany jsou těsně za hranicí Prahy a mají z jedné strany Vltavu, z druhé strany dálnici D8. Díky tomu mají obyvatelé možnost dojet do Prahy doslova za pár minut, třeba do nákupního centra Letňany, a nebo zvolit romantiku kolem vody a dojet na kole do přírodního parku, do ZOO a nebo až do centra Prahy.

 

Tyhle možnosti jednoduše nejsou všude.

 

Podívejte se sami, co vše v této lokalitě najdete

 

CENA

 

REZERVOVÁNO.


 

UPOZORNĚNÍ

Upozorňuji, že po prohlídce se Vám možná už nebude chtít odejít.

Líbí se Vám tato nemovitost nebo styl mé prezentace? Napište mi přes kontaktní formulář nebo zavolejte. Budu se na Vás těšit.

Mou práci můžete sledovat také "živě" na Facebooku nebo Instagramu, kde sdílím informace z příprav a natáčení prezentací. Mimo jiné se díky tomu dozvíte o nemovitostech dříve, než jsou ve veřejné nabídce 

Miroslav Unger

"Když něco dělám, tak pořádně. Bojuji proti špatné pověsti této profese a dělám tuto práci tak, aby mí klienti byli z výsledku spolupráce nadšení. Spolupracuji pouze s klienty, kteří vědí, proč vybrali pro prodej své nemovitosti zrovna mě. Od klientů vyžaduji při spolupráci 100% důvěru, a za to jim poskytuji 100% mého nasazení. Investuji do každého prodeje nejen svůj čas a peníze, ale také svou čest."


Miroslav Unger

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF