Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Nový bungalov podle Vašich představ

jednoduše takový, jaký si přejete...

Chtěli byste vlastní dům, ideálně nový, s pozemkem tak akorát... ale odrazuje Vás samotná stavba?

Co takhle bungalov... nízkoenergetickou novostavbu... příjemně velké 5+kk... s bazénem... ve kterém ještě nikdo nebydlel? Tak právě takový dům se možná právě pro Vás dokončuje a připravuje na prodej.

VIDEOPROHLÍDKA

  Prosím o strpení, video pro Vás právě připravujeme...

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

  Prosím o strpení, virtuální prohlídku pro Vás právě připravujeme...

DISPOZICE

DISPOZICE

5+KK

velikost

PLOCHA DOMU

145,5 m2

GARAZ

PARKOVÁNÍ

ANO

suterén

POZEMEK

854 m2

vystavba

KOLAUDACE

ZÁŘÍ 2023

CERPADLO

TEPELNÉ ČERPADLO

ANO

PLÁNY & POPIS

Konečně dostatečný prostor pro Vaši rodinu. Až užíváním člověk začne zjišťovat, jak promyšlené je rozložení tohoto domu...

Jak dobrý nápad byl udělat dvě terasy... Jak geniální je komora u kuchyně... Že večer nerušíte děti, protože obývák je od ložnic dostatečně daleko... Že milujete koupelnu bez vrčící pračky, protože ji máte schovanou i se sušičkou v technické místnosti... A že nekonečně milujete šatnu a vlastní koupelnu přímo v ložnici...

3D22_Kreslici_platno_1

Máte raději jednodušší výkres? 

2d  

Nebo se chcete podívat na technický výkres s kótami? Tak ten najdete ZDE  

VYTÁPĚNÍ

Takový dům si zaslouží pořádné technické vybavení. Proto je osazen kvalitním tepelným čerpadlem špičkové značky De Dietrich V200 s integrovaným zásobníkem vody na 180l, které je označeno energetickou třídou A++.  V kombinaci se zateplením a okny s izolačními trojsky se jedná o energeticky úsporný dům.

Pokud budete chtít, dům můžete osadit solárními panely, protože na střeše jsou již připraveny potřebné prostupy...

11 10

9

PRŮBĚH STAVBY

 V tuto chvíli probíhají na domě dokončovací stavební práce. Pokud Vás tento dům zaujal, můžete už nyní vyplnit kontaktní formulář dole na této stránce, a o možných prohlídkách Vás budu informovat. Průběh celého prodeje můžete sledovat také "živě" na Facebooku nebo Instagramu, kde sdílím informace ze stavby a příprav.

LOKALITA

Že neznáte Záhoří u Písku? Tak to možná budete překvapení. Malá obec, kde ale najdete potraviny, základní a mateřskou školu, dětské hřiště, restauraci s vinárnou... a to vše jen pár minut chůze od domu.

A jak to vypadá na základce v Záhoří? 

 

Podívejte se ta to, co Vás v lokalitě zajímá...

 

CENA

Cena za zcela dokončený dům s bazénem:

 

 PŘIPRAVUJI.


(Koupi lze financovat hypotečním úvěrem.) 

 

UPOZORNĚNÍ

Upozorňuji, že po prohlídce se Vám možná už nebude chtít odejít.

Líbí se Vám tato nemovitost nebo styl mé prezentace? Napište mi přes kontaktní formulář nebo zavolejte. Budu se na Vás těšit.

Mou práci můžete sledovat také "živě" na Facebooku nebo Instagramu, kde sdílím informace z příprav a natáčení prezentací. Mimo jiné se díky tomu dozvíte o nemovitostech dříve, než jsou ve veřejné nabídce 

Miroslav Unger

"Když něco dělám, tak pořádně. Bojuji proti špatné pověsti této profese a dělám tuto práci tak, aby mí klienti byli z výsledku spolupráce nadšení. Spolupracuji pouze s klienty, kteří vědí, proč vybrali pro prodej své nemovitosti zrovna mě. Od klientů vyžaduji při spolupráci 100% důvěru, a za to jim poskytuji 100% mého nasazení. Investuji do každého prodeje nejen svůj čas a peníze, ale také svou čest."


Miroslav Unger

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF