RD Nový Knín

Domov, který budete milovat...

Popis nemovitosti

Tento unikátní projekt rodinného domu vznikal několik let. Majitelé s architekty přemýšleli nejen nad samotným domem, ale také nad okolní zahradou a celkovém propojení s přírodou a díky tomu vzniklo něco neobvyklého. Pokud hledáte něco víc, než jen "stavbu na pozemku", jste tady správně. Tohle bude harmonický domov celé rodiny.

Videoprohlídka

Fotogalerie

velikost

PLOCHA DOMU

194,58 m2

dispozice_1

VELIKOST POZEMKU

946 m2

pocet_pater_byt

DISPOZICE

8+KK+G+3T

parkovani

GARÁŽ

37,47 m2

balkon

TERASY

28,9 m2

vytah

ENERGETICKÝ ŠTÍTEK

B

 

1.NP

1.np

1. Hlavní obývací pokoj s kuchyní (40,79 m2), 2. Pokoj (12,44 m2), 3. Koupelna s WC (5,75 m2), 4. Spíž u kuchyně (2,29 m2), 5. Garáž (37,47 m2), 6. Dílna (8,53 m2), 7. Zahradní sklad (5,12 m2), 8. Zádveří (9,74 m2)

 

2.NP

2.np

1. Galerie (11,92 m2), 2. Ložnice (12,3 m2), 3. Šatna (4,36 m2), 4. Koupelna s WC (6,59 m2), 5. Dětská herna (10,92 m2), 6. Pokoj (8,14 m2), 7. Pokoj (8,56 m2), 8. Pokoj (9,66 m2), 9. Terasa (14,87 m2), 10. Terasa ( 10,74 m2), 11. Terasa (3,27 m2)

Do detailu promyšlená zahrada, aby se člověk cítil jako v ráji. To měli současní majitelé v plánu a k domu je zpracovaný tento koncept "Živé zahrady". Návrh vytvořil Ateliér zahradní a krajinářské architektury IMAGINARIO.

zahrada3

zahrada

"Živá zahrada" není pouze kolem domu. Dům je její součástí a společně tvoří harmonický celek. Jaké benefity můžete očekávat od zelené střechy na tomto rodinném domě?

zelena_strecha

Vegetace je velice účinná hluková bariéra, což oceníte zejména za deště.  Dalším podstatným benefitem je zlepšení izolačních vlastností vůči mrazu a přehřívání. Je to neuvěřitelné, ale v letních dnech dosahuje teplota střešního pláště běžně více než 80 stupňů Celsia, což zelená střecha naprosto odbourává. Teplotu ve svém okolí zbytečně nezvyšujete a současně šetříte i náklady na chlazení interiéru. Zelená střecha zlepšuje místní klima odpařováním vlhkosti, váže prach a filtruje škodlivé látky ve vzduchu...

Právní a technické informace:

  Nemovitost je v osobním vlastnictví bez jakýchkoliv zástav. Lze financovat hypotečním úvěrem.

  Dům je napojen na veřejný vodovod, kanalizaci a elektřinu. Jako zdroj užitkové vody je na pozemku nádrž na dešťovou vodu, která je napojena i do domu.

  Po celém domě je podlahové vytápění a jako zdroj tepla slouží tepelné čerpadlo "VZDUCH/VODA" o výkonu 13 kWh. Jako další zdroj nejen tepla, ale také pohodové atmosféry je v domě krb v obývacím pokoji.

  Stavba spadá do kategorie nízkoenergetických - energetická náročnost budovy "B".

  V domě jsou hotové veškeré rozvody vody, zapojená elektřina, tepelné čerpadlo s podlahovým vytápěním je také již v provozu.

  Nemovitost se prodává ve stavu těsně před dokončením dle fotografií. Současní majitelé dokončují zateplení a fasádu domu + úpravu terénu kolem domu. Ostatní dokončovací práce (povrchy v interiéru, zařizovací předměty apod.) jsou již v režii nového majitele.

Současní majitelé k domu také přenechají zpracované návrhy interiéru od dvojice architektů, kteří společně vymýšleli celý dům - Ing. Martin Junek a Bc. Adam Cigler ze studia CHRAMA, zpracovaný světelný plán od špičky v tomto oboru - Hynka Medřického (světelné studio Artemide) a také návrh řešení celé zahrady od zahradního a krajinářského ateliéru - IMAGINARIO. Je možné v těchto plánech i nadále pokračovat nebo zvolit vlastní úpravy finálního dokončení.

 

Pokud máte také zájem o prohlídku, neváhejte mě kontaktovat pomocí formuláře níže nebo telefonicky.

V současné chvíli probíhá dokončování fasády, úpravy terénu kolem domu a začíná se vyřizovat kolaudace stavby.

stavbastavba2stavba3stavba4

JEN KRŮČEK OD DOKONČENÍ PODLE VLASTNÍCH PŘEDSTAV

rd

CENA: 9.950.000,-Kč

(Cena včetně provize a právního servisu při převodu nemovitosti)

Miroslav Unger

Certifikovaný realitní makléř a člen Realitní komory České republiky

Tel.: 732 566 191

E-mail: info@miroslavunger.cz

Web: www.MiroslavUnger.cz

 
fer_makleri

 

fb_logo_bez_pozad
miroslav_unger_youtube.svg
instagram_logo_bez_pozadi
bez_pozadi1

Kontaktní formulář