Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RD Nový Knín

Domov, který budete milovat...

Videoprohlídka

 

Líbí se Vám má prezentace? Můžete sledovat mou stránku na FACEBOOKU ZDE, kde nejen sdílím život makléře, ale také se tam dozvíte o připravovaných nemovitostech dříve, než jsou ve veřejné inzerci.

Tento unikátní projekt rodinného domu vznikal několik let. Majitelé s architekty přemýšleli nejen nad samotným domem, ale také nad okolní zahradou a celkovém propojení s přírodou a díky tomu vzniklo něco neobvyklého. Pokud hledáte něco víc, než jen "stavbu na pozemku", jste tady správně. Tohle bude harmonický domov celé rodiny.

velikost

PLOCHA DOMU

194,58 m2

dispozice_1

VELIKOST POZEMKU

946 m2

pocet_pater_byt

DISPOZICE

8+KK+G+3T

parkovani

GARÁŽ

37,47 m2

balkon

TERASY

28,9 m2

vytah

ENERGETICKÝ ŠTÍTEK

B

 

Do detailu promyšlená zahrada, aby se člověk cítil jako v ráji. To měli současní majitelé v plánu a k domu je zpracovaný tento koncept "Živé zahrady". Návrh vytvořil Ateliér zahradní a krajinářské architektury IMAGINARIO.

zahrada3

zahrada

"Živá zahrada" není pouze kolem domu. Dům je její součástí a společně tvoří harmonický celek. Jaké benefity můžete očekávat od zelené střechy na tomto rodinném domě?

zelena_strecha

Vegetace je velice účinná hluková bariéra, což oceníte zejména za deště.  Dalším podstatným benefitem je zlepšení izolačních vlastností vůči mrazu a přehřívání. Je to neuvěřitelné, ale v letních dnech dosahuje teplota střešního pláště běžně více než 80 stupňů Celsia, což zelená střecha naprosto odbourává. Teplotu ve svém okolí zbytečně nezvyšujete a současně šetříte i náklady na chlazení interiéru. Zelená střecha zlepšuje místní klima odpařováním vlhkosti, váže prach a filtruje škodlivé látky ve vzduchu...

1.NP

1.np

1. Hlavní obývací pokoj s kuchyní (40,79 m2), 2. Pokoj (12,44 m2), 3. Koupelna s WC (5,75 m2), 4. Spíž u kuchyně (2,29 m2), 5. Garáž (37,47 m2), 6. Dílna (8,53 m2), 7. Zahradní sklad (5,12 m2), 8. Zádveří (9,74 m2)

 

2.NP

2.np

1. Galerie (11,92 m2), 2. Ložnice (12,3 m2), 3. Šatna (4,36 m2), 4. Koupelna s WC (6,59 m2), 5. Dětská herna (10,92 m2), 6. Pokoj (8,14 m2), 7. Pokoj (8,56 m2), 8. Pokoj (9,66 m2), 9. Terasa (14,87 m2), 10. Terasa ( 10,74 m2), 11. Terasa (3,27 m2)

Právní a technické informace:

  Nemovitost je v osobním vlastnictví bez jakýchkoliv zástav. Lze financovat hypotečním úvěrem.

  Dům je napojen na veřejný vodovod, kanalizaci a elektřinu. Jako zdroj užitkové vody je na pozemku nádrž na dešťovou vodu, která je napojena i do domu.

  Po celém domě je podlahové vytápění a jako zdroj tepla slouží tepelné čerpadlo "VZDUCH/VODA" o výkonu 13 kWh. Jako další zdroj nejen tepla, ale také pohodové atmosféry je v domě krb v obývacím pokoji.

  Stavba spadá do kategorie nízkoenergetických - energetická náročnost budovy "B".

  V domě jsou hotové veškeré rozvody vody, zapojená elektřina, tepelné čerpadlo s podlahovým vytápěním je také již v provozu.

  Rodinný dům byl právě zkolaudován a bylo mu přiděleno číslo popisné. Nemovitost se prodává ve stavu těsně před dokončením dle fotografií. Současní majitelé právě dokončují zateplení a fasádu domu + úpravu terénu kolem domu. Ostatní dokončovací práce (povrchy v interiéru, zařizovací předměty apod.) jsou již v režii nového majitele.

Současní majitelé k domu také přenechají zpracované návrhy interiéru od dvojice architektů, kteří společně vymýšleli celý dům - Ing. Martin Junek a Bc. Adam Cigler ze studia CHRAMA, zpracovaný světelný plán od špičky v tomto oboru - Hynka Medřického (světelné studio Artemide) a také návrh řešení celé zahrady od zahradního a krajinářského ateliéru - IMAGINARIO. Je možné v těchto plánech i nadále pokračovat nebo zvolit vlastní úpravy finálního dokončení.

JEN KRŮČEK OD DOKONČENÍ PODLE VLASTNÍCH PŘEDSTAV

rd

CENA: PRODÁNO

 

Líbí se Vám tato nemovitost? Zajímá Vás více informací, nebo byste chtěli také pomoci s prodejem své nemovitosti? Jednoduše mi napište nebo zavolejte.

Miroslav Unger

"Když něco dělám, tak pořádně. Bojuji proti špatné pověsti této profese a dělám tuto práci tak, aby mí klienti byli z výsledku spolupráce nadšení. Spolupracuji pouze s klienty, kteří vědí, proč vybrali pro prodej své nemovitosti zrovna mě. Od klientů vyžaduji při spolupráci 100% důvěru, a za to jim poskytuji 100% mého nasazení. Investuji do každého prodeje nejen svůj čas a peníze, ale také svou čest."


Miroslav Unger

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF