Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Startovací byt 1+kk v Nuslích

Investice pro děti do budoucna nebo ideální byt pro jednotlivce

Popis nemovitosti

Reference majitelky po prodeji:

"Postup, kterým pan Unger pracuje na prodeji nemovitosti je propracovaný a profesionální, jedna fáze plynule navazuje na druhou. Způsob, jakým byt připraví na návštěvy zájemců a jak je schopen ho propagovat je mnohem efektivnější, než bych toho kdy byla schopna sama. Dokáže efektivně vyjednávat o ceně tak, aby byly všechny strany spokojené. V průběhu procesu prodeje, který se může táhnout například kvůli financování je s klienty v průběžném kontaktu a udržuje všechny informované. Nikdy jsem tak neměla pocit, že dává od situace ruce pryč. Je na něj spoleh a rozhodně budu jeho služby doporučovat svým blízkým. Zuzana V."

 

Videoprohlídka

Půdorys


 Byt se nachází v těsné blízosti parku Jezerka. Ten a především tamější studánka patří k nejpamátnějším místům Prahy 4. Za dob 1. republiky tu byla ve staré usedlosti zřízena zahradní restaurace s tanečním sálem. Dnes se uprostřed parku nachází známé a oblíbené Divadlo Na Jezerce.

Park je oblíbeným místem na procházku a relaxaci, pro sportovce je zde k dispozici dráha s pískem pro petanque.


Divadlo_na_jezerce_1

Shrnutí

ok_fajfka Byt v osobním vlastnictví - lze financovat i hypotečním úvěrem

ok_fajfka K dispozici sklepní kóje v suterénu domu

ok_fajfka Využívat lze oplocenou zahradu u domu, na které má společenství vlastníků podíl

ok_fajfka Výhled z okna do zahrady

ok_fajfka V blízkém okolí naleznete park, Divadlo Na Jezerce, nákupní centrum Arkády Pankrác, stanici metra, restaurace, sportovní vyžití, ...

ok_fajfka Byt vhodný také k pronajímání

ok_fajfka V ceně je zahrnut právní servis pro převod nemovitosti a bankovní nebo advokátní úschova pro bezpečný převod financí


Cena: PRODÁNO

Miroslav Unger

"Když něco dělám, tak pořádně. Bojuji proti špatné pověsti této profese a dělám tuto práci tak, aby mí klienti byli z výsledku spolupráce nadšení. Spolupracuji pouze s klienty, kteří vědí, proč vybrali pro prodej své nemovitosti zrovna mě. Od klientů vyžaduji při spolupráci 100% důvěru, a za to jim poskytuji 100% mého nasazení. Investuji do každého prodeje nejen svůj čas a peníze, ale také svou čest."


Miroslav Unger

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF