Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pohodové bydlení u vody

Pokud chcete "vypadnout" z velkého města a toužíte po klidném místě k bydlení nebo k rekreaci, kde budete mít dostatek prostoru pro rodinu a třeba i podnikání, možná jste našli to, co hledáte.

Videoprohlídka

Virtuální prohlídka

POZEMEK

POZEMEK CELKEM

1091 m2

RD

PLOCHA DOMU

90 m2

DISPOZICE

DISPOZICE

3+1

GARAZ

GARÁŽ/DÍLNA

95 m2

PATRO

POČET PODLAŽÍ

1

VLASTNICTVÍ

VLASTNICTVÍ

OSOBNÍ

VARIABILITA

Pokud mě osobně něco na této nemovitosti baví, tak je to její variabilita. Je to z toho důvodu, že se zde sešlo hned několik výjimečných věcí najednou. Níže Vám prozradím, k čemu tuto nemovitost můžete využít a proč:

1) Chalupa pro celou rodinu

To především díky kouzelnému místu u vody. Zde si umím představit, že sem odjede rodina nejen na víkend, ale klidně zde strávíte celé prázdniny. Zahrada je dostatečně velká pro zábavu, relaxaci a ten výhled... No uznejte, kdo tohle má?

vyhled_ze_zahrady

2) Rodinné bydlení

Dům je po rozsáhlé rekonstrukci a chybí mu už jen maličkosti. Dokončíte drobnosti, možná zateplení, ke kterému se současný majitel už nedostal, a můžete se stěhovat. Dispozice 3+1 bez problému uspokojí 3 - 4 člennou rodinku.

dum_pro_rodinu

3) Vícegenerační bydlení

Potřebujete větší prostor nebo přemýšlíte do budoucna? Co takhle prostor zdvojnásobit! Tento dům se dá velmi snadno rozšířit o podkroví, které je na vestavbu připraveno. Výška krovu je nádherná a jsou zde již připraveny rozvody na druhou koupelnu nebo kuchyň. Vstup do podkroví můžete udělat jak po vnitřním schodišti, tak úplně odděleně venkovním schodištěm. A jak by to mohlo vypadat?

 

PŮDORYS

3d

Všimli jste si toho, že ve fotkách ani na videu nenajdete dětský pokoj? Tato místnost je totiž nedokončena a je tedy na Vás, zda tu bude pokoj pro děti, pracovna nebo Vaše ložnice. Pokud se chcete podívat, jak tento pokoj vypadá, najdete ho ve virtuální prohlídce, kde se můžete projít celým domem.

DOMEM TO NEKONČÍ...

Potřebujete prostor na dílnu, garáž nebo sníte o letní kuchyni s posezením? Tady se můžete vyřádit. Na pozemku totiž stojí další zděná stavba, kterou můžete využít podle svého gusta. Plocha této stavby je cca 95 m2.

stodola2stodola

celek

KDE SE DŮM NACHÁZÍ

Nemovitost se nachází v malé obci Oldřichov, 50 minut jižně od Prahy, těsně za hranicí Středočeského kraje. Přímo v obci najdete autobusovou zastávku, příjemnou hospůdku, obchod, který zajistí základní potraviny a pokud patříte k milovníkům koní, tak zde najdete i konírnu.

Podívejte se sami na lokalitu

 

CENA

Dům o velikosti 90 m2 + 95 m2 garáž/dílna, na pozemku o celkové velikosti 1091 m2

 

PRODÁNO.

Cena včetně provize a právního servisu. Koupi lze financovat hypotečním úvěrem.

 

UPOZORNĚNÍ

Upozorňuji, že po prohlídce se Vám možná už nebude chtít odejít 

Líbí se Vám tato nemovitost nebo styl mé prezentace? Napište mi přes kontaktní formulář nebo zavolejte. Budu se na Vás těšit.

Mou práci můžete sledovat také "živě" na Facebooku nebo Instagramu, kde sdílím informace z příprav a natáčení prezentací. Mimo jiné se díky tomu dozvíte o nemovitostech dříve, než jsou ve veřejné nabídce 

Miroslav Unger

"Když něco dělám, tak pořádně. Bojuji proti špatné pověsti této profese a dělám tuto práci tak, aby mí klienti byli z výsledku spolupráce nadšení. Spolupracuji pouze s klienty, kteří vědí, proč vybrali pro prodej své nemovitosti zrovna mě. Od klientů vyžaduji při spolupráci 100% důvěru, a za to jim poskytuji 100% mého nasazení. Investuji do každého prodeje nejen svůj čas a peníze, ale také svou čest."


Miroslav Unger

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF