Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Unikátní vila PŘEDBOJ

Když ochutnáte dokonalost...

Unikátní vila o dispozici 4+kk+G, která Vás pohltí a přemístí do zcela jiného světa. Dokonalým domem to totiž zdaleka nekončí. Výjimečnost zde najdete i v samotném umístění - uzavřený areál s pouze 16 unikátními vilami, kde projekt přímo navazuje na vyhlášený YARD Resort s restaurací, golfovým hřištěm a privátním parkem.

Nyní toho všeho můžete být součástí...

VIDEOPROHLÍDKA

Podívejte se na detaily domu v pohybu. Přejeme hezkou podívanou :-)

Virtuální prohlídka

DISPOZICE

DISPOZICE

4+KK+G

velikost

PLOCHA DOMU

166 m2

GARAZ

GARÁŽ

ANO

suterén

POZEMEK

1098 m2

vystavba

KOLAUDACE

2020

PENB

PENB

"B"

PLÁNY & POPIS

3D__bez_pozadi

Promyšlená dispozice zajišťuje maximální pohodlí. Obývací pokoj doslova obklopuje 132 metrová terasa s bazénem, která je orientována na čistý jih. Večerní západ slunce si užijete na druhé terase s posezením u grilu. Tato terasa má přímý vstup do kuchyně, takže při grilování máte k dispozici vždy vše, co potřebujete.

Celý dům provází velkorysé úložné prostory vyráběné na míru, takže dokonale splývají s prostorem. Hlavní ložnice je vybavena šatnou a vlastní velkou koupelnou se sprchou i vanou.

 

Chcete se podívat na technický výkres? 

 

rd_predboj_situace_na_pozemku1 rd_predboj_situace_na_pozemku1

PTAČÍ POHLED

predboj_prehled2

Dům je vybaven elektricky ovládanými venkovními žaluziemi a vytápění je zde zajištěno tepelným čerpadlem. Aby bylo v domě příjemné a konstatní klima za každého počasí, je použito stropní vytápění s možností chlazení domu.

KRÁSA V DETAILU

Dům byl kolaudován v roce 2020, ale díky precizní údržbě současného majitele budete mít pocit, že procházíte právě dokončenou novostavbu...

_lm_1152

_lm_0723  

LOKALITA

Největší předností tohoto domu je bezesporu jeho umístění. Nachází se na samotném okraji uzavřeného areálu, který přímo navazuje na vyhlášený YARD Resort, kde si mohou obyvatelé každý den vychutnávat gastronomické zážitky v restauraci Ke tvrzi. Majitel nemovitosti se navíc automaticky stává členem YARD Resort golf klub, díky čemuž si může naplno užívat devítijamkové golfové hřiště. K dispozici je zde také kavárna a privátní precizně udržovaný park.

predboj_golf

Samotná Předboj se nachází pouhých 10 minut od hranice Prahy a jedná se o jednu z nejoblíbenějších lokalit. Příjemné prostředí s malebným rybníkem, kde naleznete nejen základní občanskou vybavenost, ale také fotbalové hřiště nebo tenisový kurt.

 

Podívejte se ta to, co Vás v lokalitě zajímá...

 

CENA

 PRODÁNO.


(Koupi lze financovat hypotečním úvěrem.) 

 

UPOZORNĚNÍ

Upozorňuji, že po prohlídce se Vám možná už nebude chtít odejít.

Líbí se Vám tato nemovitost nebo styl mé prezentace? Napište mi přes kontaktní formulář nebo zavolejte. Budu se na Vás těšit.

Mou práci můžete sledovat také "živě" na Facebooku nebo Instagramu, kde sdílím informace z příprav a natáčení prezentací. Mimo jiné se díky tomu dozvíte o nemovitostech dříve, než jsou ve veřejné nabídce 

Miroslav Unger

"Když něco dělám, tak pořádně. Bojuji proti špatné pověsti této profese a dělám tuto práci tak, aby mí klienti byli z výsledku spolupráce nadšení. Spolupracuji pouze s klienty, kteří vědí, proč vybrali pro prodej své nemovitosti zrovna mě. Od klientů vyžaduji při spolupráci 100% důvěru, a za to jim poskytuji 100% mého nasazení. Investuji do každého prodeje nejen svůj čas a peníze, ale také svou čest."


Miroslav Unger

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF