Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům Květnice

Váš nový domov pro celou rodinu...

Dům pro rodinu jako dělaný. Není malý, není ani zbytečně velký. Jednoduše příjemný. To samé platí o zahradě, která je dostatečně velká, aby se zde vyřádila celá rodina, zároveň na údržbu tak akorát. A lokalita? Květnici si jednoduše zamilujete…

Videoprohlídka

Virtuální prohlídka

DISPOZICE

DISPOZICE

4+KK+G

velikost

PLOCHA DOMU

159,59 m2

GARAZ

GARÁŽ

ANO

suterén

POZEMEK

420 m2

vystavba

KOLAUDACE

2013

PENB

PENB

"C"

PLÁNY & POPIS

Stavba byla kolaudována v roce 2013, a protože se nároky majitelů na prostor časem zvyšovaly, rozhodli se v roce 2019 dům rozšířit. Prodloužil se tak obývací pokoj a za garáží vznikla navíc šikovná dílna. Tu na fotografiích sice nenajdete, ale můžete si ji do detailu prohlédnout ve virtuální prohlídce ZDE. Plochu domu tento stavební zásah pošoupnul z původních 133 m2 na parádních 160 m2!

3D1bezpozadi_Kreslici_platno_1x

Dům je skutečně dispozičně povedený a praktický. Některé věci se sice mohou zdát jako maličkosti, ale v běžném životě je oceníte každý den. Například nekonečně praktická dílna za garáží, která je průchozí i na zahradu, nebo velká komora přímo v kuchyni. V přízemí je dále první koupelna se sprchovým koutem.

3D2bezpozadi_Kreslici_platno_1

V patře jsou pak tři samostatné pokoje, druhá koupelna s vanou a opět praktická komora. Jenže to není vše! Je zde ještě pochozí půda, kam můžete uložit vše, co nechcete aby překáželo v domě nebo garáži.

VÝKRESY

 Pokud se chcete podívat detailně na konstrukci domu, tak stačí kliknout pro zvětšení výkresů. Ve výkresech došlo ke změnám pouze v místech komor.

img_0307 img_0308

 

 

 

 

img_0309penb_strana

POLOHA DOMU

Dům je umístěn v klidné ulici, kde projíždí pouze místní, protože ulice nikam dál nevede. Zahrada je orientovaná na severo - západ, takže terasa je příjemně stíněna domem a bazén je naopak umístěn tak, aby byl po většinu dne na slunci. Kdyby dětem nestačila zahrada, tak je pár metrů od domu hřiště s nově instalovaným ping-pongovým stolem a nová cyklodráha.

dum_kvetnice

POZICE_DOMU_1

 Dům je napojen na elektřinu, vodovod a kanalizaci. K zalévání zahrady se využívá vlastní užitková voda z podzemního pramene. Nemusíte se tak obávat účtu za vodu pokaždé, když si zalijete svá rajčata 

LOKALITA

Věřím, že Vás Květnice mile překvapí. Nabízí toho totiž poměrně hodně a nudit se tu nebudou ani Vaše děti. Navíc je doslova "přilepena" na hranici Prahy a tak si můžete užívat nejen dění v samotné Květnici. Hranice Prahy je od tohoto domu vzdálená 600m!

Co to v praxi znamená? Třeba, že za pouhých 8 minut pěší chůze dojdete do Újezda nad Lesy a tam hned narazíte na supermarket Albert, na lékaře a lékárnu nebo dětské hřiště.

Květnice žije v každém ročním období. Můžete se zde těšit na skvělé společenské akce, nebo pravidelné letní kino.

kino_kvetnicecarodejnice_kvetnice

A v zimě? Na květnický rybník se sjíždí bruslit lidé z širokého okolí!

krusleni_kvetnice  

Podívejte se ta to, co Vás v lokalitě zajímá...

 

CENA

 

PRODÁNO


(Cena včetně provize a právního servisu. Koupi lze financovat hypotečním úvěrem.) 

 

UPOZORNĚNÍ

Upozorňuji, že po prohlídce se Vám možná už nebude chtít odejít.

Líbí se Vám tato nemovitost nebo styl mé prezentace? Napište mi přes kontaktní formulář nebo zavolejte. Budu se na Vás těšit.

Mou práci můžete sledovat také "živě" na Facebooku nebo Instagramu, kde sdílím informace z příprav a natáčení prezentací. Mimo jiné se díky tomu dozvíte o nemovitostech dříve, než jsou ve veřejné nabídce 

Miroslav Unger

"Když něco dělám, tak pořádně. Bojuji proti špatné pověsti této profese a dělám tuto práci tak, aby mí klienti byli z výsledku spolupráce nadšení. Spolupracuji pouze s klienty, kteří vědí, proč vybrali pro prodej své nemovitosti zrovna mě. Od klientů vyžaduji při spolupráci 100% důvěru, a za to jim poskytuji 100% mého nasazení. Investuji do každého prodeje nejen svůj čas a peníze, ale také svou čest."


Miroslav Unger

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF