Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům Loděnice

Váš nový domov pro celou rodinu...

Tento rodinný dům nejsou pouhé čtyři stěny. Je to místo, které se Vám dostane pod kůži. Jistě, dům má určitě nějaké své nedokonalosti, ale až ho poznáte blíže, zamilujete se. Zbývá odpověď na jedinou otázku: "Je to On?"

Videoprohlídka

Virtuální prohlídka

DISPOZICE

DISPOZICE

4+KK

velikost

PLOCHA DOMU

128 m2

velikost

SUTERÉN

64 m2

suterén

POZEMEK

353 m2

vystavba

REKONSTRUKCE

2015

PENB

PENB

"D"

PLÁNY DOMU

Dům má celkem 3 podlaží. Tak se na ně postupně podíváme a vezmeme to hezky odspodu. V suterénu na Vás čekají celkem 3 místnosti. Prádelna, herna (sklad) a posilovna. Co víc si přát!? Tady už chybí snad jen sauna a bylo by to dokonalé...

suteren

V přízemí domu najdete ohromný obývací pokoj s kuchyní, ze které je výhled na zahradu. Obývák téměř přes celý dům! Až čašem poznáte, jak skvělé to je, mít tak velký společenský prostor. Třeba když k Vám přijde návštěva nebo se sejde celá rodina na Vánoce... V přízemí dále samozřejmě nesmí chybět první koupelna a oddělená toaleta.

1np

V prvním patře má pak každý člen rodiny své místo. Dva stejné dětské pokoje, druhá koupelna s toaletou... no a pro rodiče ložnice s vlastní šatnou. Majitelka při stavbě patra měla geniální nápad - nechala otevřený strop s přiznanými trámy. Díky tomu působí pokoje vzdušně a pohled nad hlavu člověka prostě baví. Stropy v jiných domech Vám najednou budou připadat tak nějak... nudné...

2np

SUTERÉN DOMU

Kolik domů má takové možnosti?

suteren_1

Stěny nejsou takto otlučené náhodou. Jsme ve sklepě a je tedy potřeba počítat s vlhkostí stěn. Aby stěny dýchaly, odstranila majitelka částečně omítky. Prádelna je vydlaždičkovaná a otlučená posilovna má naopak díky tomu šmrnc. V prostřední místnosti jsou stěny vlhké a je potřeba s tím počítat. Na tyto prostory se můžete podívat pomocí VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKY.

Při rekonstrukci v roce 2015 se dům z ulice a od sousedů okopal, udělala se drenáž a dům se izoloval nopovou fólií. Majitelka měla dále v plánu stěny izolovat chemickou injektáží, což by suterénu velmi pomohlo, ale zatím samotnou injektáž nerealizovala.

ZAHRADA

Samotná zahrada má také rozhodně co nabídnout. Výměra 353 m2 v tomto případě klame tělem a až budete stát u bazénu, budete si říkat "Ono se to nezdá, je to fakt dostačující!". Je to především tím, že je dům posazen přímo na hranici pozemku a díky tomu nejsou žádné zbytečné metry před domem a vedle domu. Maximum pozemku je tak využito na zahradu.

sezenigril

Z jedné strany vlastní dům, velký zahradní domek s posezením a z ostatních stran vzrostlá zeleň. Díky tomu je na zahradě příjemné soukromí, což nejvíce oceníte, až si lehnete na lehátko k bazénu.

bazen

PTAČÍ POHLED

Dům je napojen na elektřinu, plyn, městsný vodovod a na zahradě je k dispozici vlastní studna se zavedeným čerpadlem k zalévání zahrady. Odpady jsou z domu svedeny zatím do vlastní jímky, ale přímo u jímky (u vjezdové brány) je vybudována přípojka na mětskou kanalizaci. Dle informací od obce napojení na kanalizaci nic nebrání.

celek_b

LOKALITA

Dům se nachází v samotném centru Loděnice u Berouna, v nenápadné slepé ulici doslova na romantické adrese - 1. máje 81.

A co v Loděnici? Tak zde se určitě nudit nebudete. Najdete tu doslova vše, co potřebujete pro pohodový rodinný život. Jsou tu obchody, několik restaurací, škola, školka, doktoři, sportoviště... Jednoduše pokud tady bydlíte, nemusíte nikam dojíždět.

Navíc Loděnice je přímo na dálnici D5 a to konkrétně na 10. kilometru od Prahy. Co se tedy týče např. dojíždění do práce, bude to rychlovka...

Podívejte se sami, co vše v této lokalitě najdete

 

CENA

 

PRODÁNO


 

 

UPOZORNĚNÍ

Upozorňuji, že po prohlídce se Vám možná už nebude chtít odejít.

Líbí se Vám tato nemovitost nebo styl mé prezentace? Napište mi přes kontaktní formulář nebo zavolejte. Budu se na Vás těšit.

Mou práci můžete sledovat také "živě" na Facebooku nebo Instagramu, kde sdílím informace z příprav a natáčení prezentací. Mimo jiné se díky tomu dozvíte o nemovitostech dříve, než jsou ve veřejné nabídce 

Miroslav Unger

"Když něco dělám, tak pořádně. Bojuji proti špatné pověsti této profese a dělám tuto práci tak, aby mí klienti byli z výsledku spolupráce nadšení. Spolupracuji pouze s klienty, kteří vědí, proč vybrali pro prodej své nemovitosti zrovna mě. Od klientů vyžaduji při spolupráci 100% důvěru, a za to jim poskytuji 100% mého nasazení. Investuji do každého prodeje nejen svůj čas a peníze, ale také svou čest."


Miroslav Unger

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF