Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům Řeporyje

Ideální pro dvougenerační bydlení nebo podnikání

Popis nemovitosti

Hledáte dostatečně velký rodinný dům na Praze 5, který si budete moci přizpůsobit k obrazu svému?

Tento dům o velikosti 190 m2 a dispozici 6+2 Vás doslova nadchne svým dispozičním řešením. V přízemí domu naleznete garáž a obytné místnosti s vlastní koupelnou, WC a kuchyní. Tyto prostory doslova vybízejí k využít buďto k podnikání nebo pro vícegenerační bydlení. V patře se dále nachází 3 ložnice, koupelna a velký, prosvětlený obývací pokoj s kuchyní, odkud je přímý vstup na zahradu. Tento prostor je skutečně fascinující. Výhled z obývacího pokoje je do svahu se vzrostlými stromy, které zajišťují soukromí a příjemnou atmosféru.

Dům je nyní vyklizen a připraven k rekonstrukci podle Vašich představ a rozpočtu.

Videoprohlídka

Vytvořte si luxusní bydlení podle vlastních představ!

rd_Reporyje_4M

Zastavěná plocha domu je 134 m2. V přízemí, které má velikost 84 m2 naleznete předsíň se schodištěm, dva pokoje, koupelnu, samostatné WC, komoru, kuchyň a garáž. Díky tomu, že je dům před rekonstrukcí, si můžete sami zvolit využití místností.prizemi_kompleta

V prvním patře, které má velikost 106 m2, naleznete prostornou chodbu s úložnými prostory, tři samostatné ložnice, koupelnu s WC, veliký obývací pokoj s krbem a nyní oddělenou kuchyň.

2._np_KOMPLET

  

velikost

PLOCHA DOMU

190 m2

dispozice_1

VELIKOST POZEMKU

514 m2

pocet_pater_byt

DISPOZICE

6+2

parkovani

GARÁŽ

ANO

balkon

TERASY

13 m2

vytah

ENERGETICKÝ ŠTÍTEK

D

Dům byl postaven v roce 1973 a svou promyšlenou dispozicí a dokonalým umístěním do terénu strčí nejednu novostavbu do kapsy. Zároveň se jedná o poslední stavbu v řadě, která čeká na svůj "nový kabát". Právě díky tomu, že je poslední, disponuje větší zahradou a volným prostorem vedle domu, který lze využít k dalšímu parkování.

vizualizace_reporyje_ulice

Ulice Bílovská, kde se dům nachází, je neprůjezdná a tak zde není prakticky žádný provoz. V Řeporyjích naleznete nejen veškerou občanskou vybavenost, ale také obrovský kus přírody v podobě Přírodního parku Prokopské a Dalejské údolí, který je oblíbeným místem pro volnočasové aktivity všeho druhu.

CENA: PRODÁNO 

Pokud se Vám nemovitost líbí, nebo chcete více informací, neváhejte mě kontaktovat a domluvíme se na osobním setkání.

Miroslav Unger

"Když něco dělám, tak pořádně. Bojuji proti špatné pověsti této profese a dělám tuto práci tak, aby mí klienti byli z výsledku spolupráce nadšení. Spolupracuji pouze s klienty, kteří vědí, proč vybrali pro prodej své nemovitosti zrovna mě. Od klientů vyžaduji při spolupráci 100% důvěru, a za to jim poskytuji 100% mého nasazení. Investuji do každého prodeje nejen svůj čas a peníze, ale také svou čest."


Miroslav Unger

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF