Rodinný dům Řeporyje

Ideální pro dvougenerační bydlení nebo podnikání

Popis nemovitosti

Hledáte dostatečně velký rodinný dům na Praze 5, který si budete moci přizpůsobit k obrazu svému?

Tento dům o velikosti 190 m2 a dispozici 6+2 Vás doslova nadchne svým dispozičním řešením. V přízemí domu naleznete garáž a obytné místnosti s vlastní koupelnou, WC a kuchyní. Tyto prostory doslova vybízejí k využít buďto k podnikání nebo pro vícegenerační bydlení. V patře se dále nachází 3 ložnice, koupelna a velký, prosvětlený obývací pokoj s kuchyní, odkud je přímý vstup na zahradu. Tento prostor je skutečně fascinující. Výhled z obývacího pokoje je do svahu se vzrostlými stromy, které zajišťují soukromí a příjemnou atmosféru.

Dům je nyní vyklizen a připraven k rekonstrukci podle Vašich představ a rozpočtu.

Videoprohlídka

Fotogalerie

Vytvořte si luxusní bydlení podle vlastních představ!

rd_Reporyje_4M

dispozicevelikost1garazzahrada

Zastavěná plocha domu je 134 m2. V přízemí, které má velikost 84 m2 naleznete předsíň se schodištěm, dva pokoje, koupelnu, samostatné WC, komoru, kuchyň a garáž. Díky tomu, že je dům před rekonstrukcí, si můžete sami zvolit využití místností.prizemi_kompleta

V prvním patře, které má velikost 106 m2, naleznete prostornou chodbu s úložnými prostory, tři samostatné ložnice, koupelnu s WC, veliký obývací pokoj s krbem a nyní oddělenou kuchyň.

2._np_KOMPLET  

Dům byl postaven v roce 1973 a svou promyšlenou dispozicí a dokonalým umístěním do terénu strčí nejednu novostavbu do kapsy. Zároveň se jedná o poslední stavbu v řadě, která čeká na svůj "nový kabát". Právě díky tomu, že je poslední, disponuje větší zahradou a volným prostorem vedle domu, který lze využít k dalšímu parkování.

vizualizace_reporyje_ulice

Ulice Bílovská, kde se dům nachází, je neprůjezdná a tak zde není prakticky žádný provoz. V Řeporyjích naleznete nejen veškerou občanskou vybavenost, ale také obrovský kus přírody v podobě Přírodního parku Prokopské a Dalejské údolí, který je oblíbeným místem pro volnočasové aktivity všeho druhu.

CENA: PRODÁNO 

Pokud se Vám nemovitost líbí, nebo chcete více informací, neváhejte mě kontaktovat a domluvíme se na osobním setkání.

Miroslav Unger

Certifikovaný realitní makléř a člen Realitní komory České republiky

Tel.: 732 566 191

E-mail: info@miroslavunger.cz

Web: www.MiroslavUnger.cz

Web společnosti: www.TEAM-RM.cz

trm_logo_1
fer_makleri

Najdete mě i na oblíbených sociálních sítích, stačí jen kliknout:

fb_logo_bez_pozad
miroslav_unger_youtube.svg
instagram_logo_bez_pozadi
bez_pozadi1

Kontaktní formulář