Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinná vila Velká Chuchle

Váš nový domov pro celou rodinu...

Dvougenerační rodinná vila, obklopena velkou zahradou, která čeká na nové kreativní majitele, kteří ji opět vdechnou rekonstrukcí punc prestižní prvorepublikové vily. Je to to, co hledáte? Pohodlně se posaďte, možná jste totiž našli Váš nový projekt, Váš budoucí domov. Podívejte se na video, prostudujte detaily a pak se neváhejte objednat na prohlídku.

Videoprohlídka

Virtuální prohlídka

DISPOZICE

DISPOZICE

4+1 a 2+kk

velikost

PLOCHA DOMU

197,2 m2

GARAZ

GARÁŽ

ANO 21 m2

suterén

POZEMEK

847 m2

ZASTAVĚNÁ PLOCHA

ZASTAVĚNÁ PLOCHA

130 m2

stavba

VÝSTAVBA DOMU

1938

PLÁNY & POPIS

Dvougenerační vila má tři podlaží a je v současnosti rozdělena na 2 samostatné byty. V 1.NP se nachází byt 2+kk o podlahové ploše 64,9 m2 + samostatná garáž o velikosti 21 m2.


1_np

2.NP má samostatný vchod a nachází se zde mezonetový byt 4+1 (v současnosti 3+1 + podkrovní pokoj). Tento mezonetový byt má podlahovou plochu 111,3 m2 + 4 m2 balkon.

 

2_np 3_np

Celková plocha stavby i s garáží je 197,2 m2Vilu lze využívat jako doposud, k dvougeneračnímu bydlení nebo část využít k podnikání. Je to jen na Vás.

 

Máte raději výkresy? Stačí kliknout a zvětšit si jednotlivé plánky...

 

2d1x  2d2x    2d3x 

REKONSTRUKCE?

Nebudeme si nic nalhávat, vila by potřebovala rekonstrukci a vzhledem k této skutečnosti jsme i upravili její cenu. Jak velký zásah ji v budoucnu čeká, je samozřejmě na budoucím majiteli. Připravili jsme níže dvě vizualizace, jak by mohla vila vypadat s novou fasádou.

 

 

 

VILA & POVODNĚ

Velká Chuchle byla v minulosti zasažena povodněmi a tak se nabízí otázka, zda je tato vila v povodňové zóně.

Dle povodňových map se vila nachází ve 2. Zóně = nízké nebezpečí povodně. Co to v praxi ale znamená?

Vila byla postavena v roce 1938 a tak už ledacos pamatuje. Pamatuje i rok 2002, kdy přišla "tisíciletá voda", která se prohnala Českem a zaplavila nejen Velkou Chuchli, ale i mnohá místa v Praze, kde by člověk vodu asi nikdy nečekal. V roce 2013 se ve Velké Chuchli vybudovaly rozsáhlé protipovodňové bariéry, a díky tomu se bezpečnost této lokality posunula na vyšší úroveň. Tato nemovitost se nachází v zóně č. 2 = nízké nebezpečí povodně a je proti povodni pojištěna.

ikony_bez_pozadi_bila

dji_0300b

PTAČÍ POHLED

dji_0304b

LOKALITA

Kdo by neznal Velkou Chuchli a slavné dostihové závodiště. Dostihy se zde jezdí už od roku 1906! To ale zdaleka není vše. Velká Chuchle je místem, na které místní nedají dopustit. Plná občanská vybavenost, veškeré služby, sportovní areály a přímé spoje do centra Prahy jak autobusy, tak vlakovými spoji.

Co se týče spojení do centra Prahy, tak za pouhých 6 minut se dostanete na Smíchov, a za 14 minut na Hlavní nádraží.

V téhle lokalitě se nebudete rozhodně nudit. Kromě dostihových zážitků zde můžete navštěvovat fotbalové hřiště, za domem tenisové kurty a kdo má rád přírodu, může vyrazit do obří přírodní rezervace Chuchelský háj, na který navazuje rezervace Homolka. Neskutečných skoro 65 hektarů krásné přírody, kde naleznete kouzelná místa a nevšední vyhlídky do dáli.

A protože vila stojí na pozemku téměř 850 m2 a na každém domě a zahradě je vždy co zkrášlovat, oceníte jen kousek vzdálený velký hobbymarket Hornbach.

To jsou benefity této lokality, které se velmi těžko trumfují a zajišťují obyvatelům pohodové bydlení.

 

Podívejte se sami na mapu, co vše zde najdete!

 

CENA

 

PRODÁNO.


(Cena včetně provize a právního servisu. Koupi lze financovat hypotečním úvěrem.) 

 

UPOZORNĚNÍ

Upozorňuji, že po prohlídce se Vám možná už nebude chtít odejít.

Líbí se Vám tato nemovitost nebo styl mé prezentace? Napište mi přes kontaktní formulář nebo zavolejte. Budu se na Vás těšit.

Mou práci můžete sledovat také "živě" na Facebooku nebo Instagramu, kde sdílím informace z příprav a natáčení prezentací. Mimo jiné se díky tomu dozvíte o nemovitostech dříve, než jsou ve veřejné nabídce 

Miroslav Unger

"Když něco dělám, tak pořádně. Bojuji proti špatné pověsti této profese a dělám tuto práci tak, aby mí klienti byli z výsledku spolupráce nadšení. Spolupracuji pouze s klienty, kteří vědí, proč vybrali pro prodej své nemovitosti zrovna mě. Od klientů vyžaduji při spolupráci 100% důvěru, a za to jim poskytuji 100% mého nasazení. Investuji do každého prodeje nejen svůj čas a peníze, ale také svou čest."


Miroslav Unger

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF