Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinné bydlení Na Hřebenkách

Pokud hledáte nové rodinné bydlení, tak právě toto může být Vaše nová adresa. Prostorné 5+kk s garáží, v cihlovém domě na Smíchově, v ulici Na Hřebenkách. Místo, které si velice rychle zamilujete.

Videoprohlídka

Virtuální prohlídka bytu

velikost

PLOCHA BYTU

119,1 m2

DISPOZICE

DISPOZICE

5+KK+G

parkovani

GARÁŽOVÉ STÁNÍ

ANO

PATRO

NADZEMNÍ PODLAŽÍ

1.NP

VYTAH

VÝTAH

ANO

PENB

ENERG. TŘÍDA

"C"

Dispozice

Byt je svou velikostí ideální pro vícečlenou rodinu nebo pokud potřebujete do své domácnosti vměstnat i prostor pro svou práci.

Centrem celého bytu je obývací pokoj s kuchyní. Jedná se o nejvyužívanější část každého bytu, je to společenský prostor, kde tráví čas celá rodina a tak by se zde rozhodně nemělo šetřit místem. Proto tento prostor nabízí příjemných 49 m2 a samotná kuchyň svou rozlohou uspokojí i náročnější kuchaře.

Bez_nazvu-1_Kreslici_platno_1

Jednotlivé rozměry místností:

Obývací pokoj - 38,1 m2  Kuchyň 10,7 m2  Předsíň 12,9 m2  Pokoj č. 1 - 12,2 m2  Pokoj č. 2 - 12,2 m2  Pokoj č. 3 - 10,8 m2  Pokoj č. 4 - 10,7 m2  Koupelna - 6,4 m2  WC - 2 m2  Technická místnost - 3,1 m2

2d-pngs

Lokalita

Místo, kde je vše potřebné na dosah ruky

Prestižní mezinárodní školy, školky, dětské hřiště a v neposlední řadě zeleň. Zde si můžete vychutnávat příjemné procházky na nedaleký Petřín, Pražský hrad nebo vyrazit do známé Klamovky se zahradní restaurací, která je doslova pár kroků od domu nebo do pár minut vzdálené Ladronky.

hotovo-19i  

CENA

Byt v osobním vlastníctví v cihlovém domě z roku 2000 s parkovacím stáním a sklepní kójí

PRODÁNO

(cena včetně provize a právního servisu)

Nemovitost v tuto chvíli není zatížena žádným zástavním právem a koupi lze financovat hypotečním úvěrem.

 

Pokud byste chtěli vše vidět osobně, kontaktujte mě a zarezervujte si čas své prohlídky. Ty se budou konat ve dnech otevřených dveří 15.6. a 16.6.2021

 

VAROVÁNÍ

Po prohlídce se Vám možná už nebude chtít odejít. Zvažte proto Vaši účast 

Miroslav Unger

"Když něco dělám, tak pořádně. Bojuji proti špatné pověsti této profese a dělám tuto práci tak, aby mí klienti byli z výsledku spolupráce nadšení. Spolupracuji pouze s klienty, kteří vědí, proč vybrali pro prodej své nemovitosti zrovna mě. Od klientů vyžaduji při spolupráci 100% důvěru, a za to jim poskytuji 100% mého nasazení. Investuji do každého prodeje nejen svůj čas a peníze, ale také svou čest."


Miroslav Unger

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF