Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům Ďáblice

Toužíte po cenově dostupném rodinném domě a zároveň chcete zůstat v Praze? Pokud se nebojíte rekonstrukce, tak se podívejte na tento dům v pražských Ďáblicích, ve kterém se dá zároveň okamžitě bydlet.

VIDEOPROHLÍDKA

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA DOMU

pozemek

PLOCHA POZEMKU

338 m2

DISPOZICE

DISPOZICE

4+1

PODLAHOVÁ PLOCHA

OBYTNÁ PLOCHA

107 m2

sklep

SKLEP

ANO

podlazi

POČET PODLAŽÍ

2

PENB

PENB

"G"

PLÁNY DOMU

3D_1NP

3D_2NP

Zapojte svou fantazii a představte si, jak využijete tento prostor Vy. Vyhovuje Vám současný stav nebo si přizpůsobíte interiér a zahradu k obrazu svému?

Můžete například odstranit vedlejší stavbu a vybudovat posezení v naprostém soukromí... Co třeba takto? Je to jen na Vás...

1NP_nove

pergolabp1

Interiér domu je čistý, vyklizený a připravený na rekonstrukci. Nebo se nejdříve nastěhujete a budete dělat úravy postupně? Zde se dá okamžitě bydlet. Zabydlené pokoje mohou vypadat třeba takto...

1_1.[1] 1_1

3_1 3s

4_1.[1] 4_1

KDE SE DŮM NACHÁZÍ

Ďáblice, pokud je ještě neznáte, si lehce zamilujete. Největším lákadlem této oblasti je bydlení v blízkosti krásného lesoparku Ďáblický háj. Ten je jednou z nejvyhledávanějších oblastí pro procházky, relaxaci a únik od ruchu hlavního města. Pořádají se zde společenské akce pro děti a najdete zde i hvězdárnu.

Kromě toho, že přímo v Ďáblicích najdete školy, školky, restaurace, obchody, poštu, lékárnu a mnoho dalšího... tak je zde i fotbalový klub SK Ďáblice = nejen fotbalové hřiště, ale také tenisové kurty, zábava a v budoucnu je zde v plánu výstavba moderní sportovní haly, která bude pár minut chůze od domu.

CO BY VÁS MOHLO ZAJÍMAT?

Jak dům a zahrada vypadá už víte, tak teď jsou na řadě technické informace, které stojí za zmínku. V průběhu posledních 15ti let dům procházel částečnými rekonstrukcemi. Tady je výčet toho nejdůležitějšího:

 

A jak vypadá nemovitost z právního pohledu?

Na listu vlastnictví neváznou žádná věcná břemena, exekuce ani právní vady. Je zde pouze hypoteční úvěr ("Zástavní právo smluvní") který se standardně vypořádá při převodu nemovitosti na nového majitele.

lv_nahled_rd lv_nahled_zahrada 

CENA NEMOVITOSTI

Rodinný dům 4+1 o velikosti 107 m2 na pozemku o velikosti 338 m2

 

REZERVOVÁNO

(cena včetně provize a právního servisu)

 

 

UPOZORNĚNÍ

Upozorňuji, že po prohlídce se Vám možná už nebude chtít odejít.

 

Líbí se Vám tato nemovitost nebo styl mé prezentace? Napište mi přes kontaktní formulář nebo zavolejte. Budu se na Vás těšit.

Mou práci můžete sledovat také "živě" na Facebooku nebo Instagramu, kde sdílím informace z příprav a natáčení prezentací. Mimo jiné se díky tomu dozvíte o nemovitostech dříve, než jsou ve veřejné nabídce 

Miroslav Unger

"Když něco dělám, tak pořádně. Bojuji proti špatné pověsti této profese a dělám tuto práci tak, aby mí klienti byli z výsledku spolupráce nadšení. Spolupracuji pouze s klienty, kteří vědí, proč vybrali pro prodej své nemovitosti zrovna mě. Od klientů vyžaduji při spolupráci 100% důvěru, a za to jim poskytuji 100% mého nasazení. Investuji do každého prodeje nejen svůj čas a peníze, ale také svou čest."


Miroslav Unger

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF