Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům se stodolou

Nevšední bydlení, které si zamilujete...

Právě jste našli místo, kde Vás život bude bavit. Dostatečně velký prostor pro celou rodinu nejen v domě, ale také na zahradě, která má uprostřed velkou stodolu, díky čemuž dostal prostor úplně nový rozměr. Zapojte fantazii a zkuste si představit život na tomto místě. Dokážete pracovat s tímto prostorem?

VIDEOPROHLÍDKA

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA DOMU

pozemek

PLOCHA POZEMKU

1.577 m2

DISPOZICE

DISPOZICE

6+KK+SKLEP

PODLAHOVÁ PLOCHA

PLOCHA DOMU

228 m2

sklep

SKLEP

ANO

podlazi

POČET PODLAŽÍ

3

STODOLA

STODOLA

150 m2

PLÁNY DOMU

Zapomeňte na stísněné pokojíčky. V interiéru na Vás čeká 208 m2 čisté plochy k bydlení. V přízemí domu najdete například obývací pokoj s kuchyní o velikosti 45 m2, pracovna 18 ma ložnice bezmála 20 m2.

3d_-_prizemi_-_pruhledne_pozadi_kreslici_platno_1V prvním patře na Vás čeká dětský pokoj o velikosti 14 m2 a další dva velké pokoje - pokoj č.1 o velikosti 24 m2 s třímetrovou šatnou, a pokoj č.2 který má velikost úctyhodných 42 m2 s otevřeným stropem a přiznanými trámy.

3d_-_podkrovi_-_pruhledne_pozadi_kreslici_platno_1Ve sklepě o velikosti cca 20 m2 je umístěn plynový kondenzační kotel značky PHANTER, který vytápí celý dům pomocí radiátorů. V případě potřeby je zde také kotel na tuhá paliva (nyní se nevyužívá) a teplou vodu zde zajišťuje 160L bojler značky OKCEV.

3d_-_sklep_-_pruhledne_pozadi_kreslici_platno_1

Máte raději jednodušší a přehlednější 2D půdorysy? Stačí kliknout:

 

2d_-_pp2d_-_1np2d_2np

 

Zajímají Vás rozměry nebo potřebujete cokoliv v domě změřit? Můžete využít virtuální prohlídku, kde si můžete celý dům nejen projít, ale najdete zde i nástroj pro měření.

REKONSTRUKCE

Na domě i na zahradě se určitě ještě práce najde, s tím počítejte. Přece jen, nejde o "novostavbu", ale naopak máte před sebou pěkný kus historie. V interiéru například není kuchyňská linka, některé interiérové dveře jsou zbroušené a čekají na svou finální úpravu od nového majitele nebo také podlaha na chodbě se schodištěm je v "syrovém" stavu a je otázkou, zda například zachovat původní betonový vzhled schodiště - nechat beton vyčistit a ošetřit nebo zvolit zcela novou podlahovou krytinu...

schody_ram

Současný majitel v posledních třech letech odvedl asi tu nejtěžší a hlavně nejnudnější práci. Co je tedy v domě hotového?

  Nová plastová okna s izolačními trojskly, dřevěná střešní okna + vstupní dveře

  Zateplení fasády 10 a 12 cm EPS

  Zateplení základového soklu 5 cm tvrzený EPS

  Zateplení celého podkroví 21 cm minerální vatou

  Zateplení podlah v přízemí domu

  Sádrokartony v podkroví, ošetření trámů

  Kompletně nové vytápění - rozvody, radiátory (jeden radiátor ve spodní koupelně je stále původní)

  Nový plynový kondenzační kotel PHANTER

  Kompletně nové rozvody vody a odpadu + nové připojení na kanalizaci a plyn

  Na střeše nové oplechování, okapy, svody s napojením na zahradní nádrž

To je výčet toho nejdůležitějšího, o čem byste měli vědět. Majitel dům připravoval pro svou rodinu, ale nyní je dokončení detailů na Vás. Vdechnout domu Váš styl, materiály, doladit koupelny a kuchyň podle vlastních představ. Dokážete si to představit?

tramy

NĚCO VÝJIMEČNÉHO

Dům se zahradou, zajímavé... co je ale na této nemovitosti skutečně jedinečné, najdete uprostřed zahrady. Zde totiž stojí stará stodola s přístřeškem, a to se jen tak někde nevidí.

stodola2

Díky této stavbě dostává zahrada úplně nový rozměr, prostor je hravý a má ohromný potenciál. Není důležité, jak vypadá nyní. Zahrada ani stodola není v tuto chvíli využívaná. Důležitá je pouze jediná věc - co s tím dokážete udělat Vy.

stodola

KDE SE DŮM NACHÁZÍ

Nemovitost najdete v samotném centru Červeného Újezda, 10 minut od hranice Prahy. V bezprostřední blízkosti najdete třeba Řeznictví a uzenářství u Fišerů, smíšené zboží Žabka nebo restauraci Sokolovna. Tím to ale zdaleka nekončí, protože třeba osmiminutovou procházkou dojdete na krásný Hrad Červený Újezd, kde se pořádají svatby, akce pro děti a mimo jiné se zde i dobře najíte v restauraci Krčma (co mají aktuálně dobrého najdete ZDE).

V Červeném Újezdě nechybí pro chlapy fotbalové hřiště a autoservis. Pro ženy jsou zde také životně důležitá místa jako je kosmetický salon, kadeřnictví a v okruhu jediného kilometru od domu jsou hned 3 mateřské školky a jedna základní škola.

Podívejte se do mapy níže, co vše v okolí najdete.

CENA

Rodinný dům 6+kk se stodolou, v osobním vlastnictví na vlastním pozemku 1.577 m2

 

PRODÁNO.


 

 

UPOZORNĚNÍ

Upozorňuji, že po prohlídce se Vám možná už nebude chtít odejít.

 

Líbí se Vám tato nemovitost nebo styl mé prezentace? Napište mi přes kontaktní formulář nebo zavolejte. Budu se na Vás těšit.

Mou práci můžete sledovat také "živě" na Facebooku nebo Instagramu, kde sdílím informace z příprav a natáčení prezentací. Mimo jiné se díky tomu dozvíte o nemovitostech dříve, než jsou ve veřejné nabídce 

Miroslav Unger

"Když něco dělám, tak pořádně. Bojuji proti špatné pověsti této profese a dělám tuto práci tak, aby mí klienti byli z výsledku spolupráce nadšení. Spolupracuji pouze s klienty, kteří vědí, proč vybrali pro prodej své nemovitosti zrovna mě. Od klientů vyžaduji při spolupráci 100% důvěru, a za to jim poskytuji 100% mého nasazení. Investuji do každého prodeje nejen svůj čas a peníze, ale také svou čest."


Miroslav Unger

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF