Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům Senešnice

Prostorný rodinný dům s rozsáhlými pozemky jen 25 min. od Prahy

Popis nemovitosti

Hledáte dostatečně velký dům pro Vaši rodinu a zároveň dostatečně velký prostor kolem něj, třeba pro chov koní?

Tento rodinný dům o dispozici 5+kk má podlahovou plochu 185 m2 k tomu 75 m2 velké stáje pro koně a to vše na pozemku o celkové velikosti 31.665 m2. Vychutnejte si atmosféru tohoto netradičního domu s kouzelným výhledem na vlastní pozemek přímo z obývacího pokoje.

Současným majitelům se podařilo nejen vytvořit domov s příjemnou atmosférou, ale mysleli také na soběstačnost celé stavby, proto dům vybavili solárními panely a tepelným čerpadlem.

Videoprohlídka

Dům s pozemkem na sebe navazují a dohromady tvoří promyšlený funkční celek - kolem domu je okrasná zahrada se zákoutím pro děti, prostorem na bazén a dostatkem místa pro posezení. Na zahradu navazuje "užitková" část se vzrostlými ovocnými stromy a výběhem pro zvířata. Pozemek dále pokračuje rozlehlou loukou obklopenou stromy, kde stojí místní kaplička a pobíhají srnky. Tato louka je mírně svažitá k domu a tak při pohledu z okna máte celou plochu jako na dlani. Tento pohled bude majitele bavit doslova v každém ročním období, ať je rozkvetlé jaro, malebný podzim nebo bílá zima.

panorama

Pozemek

Dispozice přízemí

Samotná dispozice je promyšleně uspořádaná a nechybí zde dostatek úložného prostoru a technické zázemí. Naleznete zde zádveří s šatnou (9,75 m2), kuchyň (24,5 m2), velký obývací pokoj (36,2 m2) se vstupem na zahradu, koupelnu (7,9 m2), pracovnu (17 m2), druhé zádveří ke stájím a kotelnu.

M2675-RD_Senesnice_1NP

Dispozice 1. patro

Vstup do 1. patra je po dřevěném schodišti z obývacího pokoje a naleznete zde dva pokoje (16,1 m2 a 14,6 m2), šatnu a ložnici (32,3 m2) kterou lze díky její velikosti rozdělit na 2 samostatné pokoje.

M2675-RD_Senesnice_2NP

Shrnutí a cena

 

 Dům 5+kk 185 m2

 Stáje 75 m2

 Pozemek 31.665 m2

 Solární panely (FVE)

 Vytápění telepné čerpadlo LG (voda - vzduch) 

 Ohřev vody bojler, napojeno na TČ

 Vrtaná studna, hloubka cca 25m

 Kryté parkování na pozemku

 Praha 25 min. jízdy

 Mníšek pod Brdy 13 min. jízdy

 

 


CENA: PRODÁNO

Miroslav Unger

"Když něco dělám, tak pořádně. Bojuji proti špatné pověsti této profese a dělám tuto práci tak, aby mí klienti byli z výsledku spolupráce nadšení. Spolupracuji pouze s klienty, kteří vědí, proč vybrali pro prodej své nemovitosti zrovna mě. Od klientů vyžaduji při spolupráci 100% důvěru, a za to jim poskytuji 100% mého nasazení. Investuji do každého prodeje nejen svůj čas a peníze, ale také svou čest."


Miroslav Unger

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF