Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stylové bydlení v Nuslích

Tato nemovitost je bohužel prodaná, ale pokud se Vám líbí tato prezentace, tak mou práci můžete sledovat také "živě" na Facebooku nebo Instagramu, kde sdílím informace z příprav a natáčení prezentací. Mimo jiné se díky tomu dozvíte o nemovitostech dříve, než jsou ve veřejné nabídce.

ZÁKLADNÍ INFORMACE

velikost

PLOCHA BYTU

60,5 m2

DISPOZICE

DISPOZICE

2+KK

VYBAVENI

VYBAVENÍ

ANO

PATRO

NADZEMNÍ PODLAŽÍ

5.NP

VYTAH

VÝTAH

ANO

sklep

SKLEP

ANO

PLÁNEK BYTU

Velkou předností tohoto bytu je bezesporu jeho podlahová plocha. Nejedná se totiž o "malometrážní 2kk", kde lidé bojují s každým metrem čtverečním. Tento byt má velkorysý obývací pokoj s kuchyní o velikosti 31,5 m2, ložnici o velikosti 14 m2 kam pohodlně umístíte nejen velkou postel, ale také skříň a třeba i pracovní stůl. Dále je zde chodba s obrovskou vestavěnou skříní o velikosti 6,3 m2, předsíň 2,7 m2 a koupelna s toaletou 6 m2. Celkem 60,5 m2

na_web

 

1web

BUDOVA

Bytový dům právě prošel rekonstrukcí, při které vzniklo několik nových bytů v půdní vestavbě. Díky tomu tento byt již není "poslední" a je tak chráněn horními byty v zimě před úniky tepla a v horkých letních dnech před vysokými teplotami.

Dále je zde nový výtah a co oceníte jako uživatelé bytu nejvíce - nová prvotřídní dřevěná okna.

vnitroblok

Rekonstrukcí prošly také stoupačky a společné prostory. Zapomeňte tedy na "klasické" dřevěné kóje plné pavučin. I sklepy ve starých domech mohou přece vypadat dobře.

sklep

LOKALITA

V Nuslích naleznete nejen dostatek obchodů a služeb, ale i dalších míst, které stojí za Vaši pozornost. Byt se nachází v ulici Rostislavova, jen několik desítek metrů od Náměstí Bratří Synků.

Nouzi nebudete mít o zeleň, ale ani o zábavu, protože se byt nachází téměř přesně mezi třemi známými parky - , park Jezerka (650 m), Havlíčkovy sady (800 m) a Folimanka (1.100 m).

Vedle stálé divadelní scény a restaurace park Jezerka nabízí bezpočet laviček, dětská hřiště nebo dráhu pro petanque. Každoročně se tu konají akce s bohatým programem pro malé i velké. Nusle se mohou navíc pochlubit ještě jednou scénou, kterou je Divadlo Na Fidlovačce.

Co se týče dopravy, nejblíže je tramvajová stanice Náměstí Bratří Synků. Pokud máte rádi jízdu vlakem, za rohem je vlaková stanice Praha - Vršovice. I když je vlak blízko, nemusíte se obávat žádného hluku, protože tento byt je orientován na druhou stranu. Kdo nedá dopustit na metro, dvacetiminutovou procházkou můžete dojít ke stanici Vyšehrad.
Divadlo_na_jezerce_1

CENA

PRODÁNO

 

Líbí se Vám tato nemovitost nebo styl mé prezentace? Napište mi přes kontaktní formulář nebo zavolejte. Budu se na Vás těšit.

Mou práci můžete sledovat také "živě" na Facebooku nebo Instagramu, kde sdílím informace z příprav a natáčení prezentací. Mimo jiné se díky tomu dozvíte o nemovitostech dříve, než jsou ve veřejné nabídce 

Miroslav Unger

"Když něco dělám, tak pořádně. Bojuji proti špatné pověsti této profese a dělám tuto práci tak, aby mí klienti byli z výsledku spolupráce nadšení. Spolupracuji pouze s klienty, kteří vědí, proč vybrali pro prodej své nemovitosti zrovna mě. Od klientů vyžaduji při spolupráci 100% důvěru, a za to jim poskytuji 100% mého nasazení. Investuji do každého prodeje nejen svůj čas a peníze, ale také svou čest."


Miroslav Unger

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF