Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stavební pozemek Lovosice

Sníte o stavbě vlastního domu a hledáte to správné místo? Jenže najít ideální pozemek, který bude splňovat naprosto vše není tak snadné, jak by se na první pohled mohlo zdát.

765 m2 by mohlo být tak akorát a pokud neznáte Lovosice, tak Vás jistě mile překvapí.

Videoprohlídka

TVAR & ORIENTACE

Pozemek má velikost 765 m2, je mírně protáhlý a natočen na světové strany tak, abyste měli zahradu na jiho-západ. Jedná se o ideální natočení, aby dům nestínil hlavní části zahrady, kam je dobré směřovat terasu popřípadě bazén, protože zde bude nejdéle svítit slunce. Přesně tak by to mělo vypadat.

pozemek_lovosice_vrch

velikost

VELIKOST

765 m2

elektro

ELEKTŘINA

ANO

VODOVOD

VODOVOD 

ANO

PLYN

PLYN

ANO

KANALIZACE

KANALIZACE

ANO

zastavitelnost

ZASTAVITELNOST

50%

SÍTĚ

Tím, jak se obce rozrůstají, ubývá logicky volné kapacity vodovodů a kanalizací. Můžete se tak setkat s tím, že najdete pozemek, v ulici sice sítě jsou, ale nelze se na ně reálně připojit právě kvůli naplněné kapacitě.  

Zde se obávat nemusíte.

Jak je uvedeno výše, na tomto pozemku naleznete všechny inženýrské sítě. A nemyslím tím "někde v ulici". Jsou na hranici pozemku a mají již vybudované přípojky. Díky tomu se s  připojením budoucího domu již počítá.

REGULATIVA

Co je u každého stavebního pozemku důležité, jsou bezesporu regulativa územního plánu obce. Jednoduše řečeno omezení, co lze a nelze na pozemku postavit. Tato omezení a předpisy vytváří každá obec a většinou určují, jak velký dům můžete v místě postavit a jak by měl vypadat.

Na obci a stavebním úřadě jsem po těchto informacích pátral a zjistil jsem, že konkrétně v tomto místě mnoho omezení naštěstí není, a tak je dost pravděpodobné, že Váš vysněný dům zde stát může.

Co tedy musíte při výstavbě splnit?

Občas si obce určují také tvar a barvu střechy, fasády, okna a mnoho dalšího. Zde je to ale na Vás, a jiné omezení jsem na obci nezjistil.

  Pokud se ale chystáte stavět něco opravdu netradičního, doporučuji se raději obrátit na stavební úřed a Váš plán zkonzultovat. Informace naleznete ZDE.

LOKALITA

pozemek_lovosice_2

Pozemek se nachází na okraji Lovosic, v nové zástavbě rodinných domů a v ulici, která nikam dále nevede - tedy je zde minimální provoz. Několikaminutovou chůzí od pozemku naleznete vše, co budete potřebovat. Autobusovou zastávku, supermarket LIDL, restaurace nebo třeba Základní školu.

ŽE NEZNÁTE LOVOSICE?

clanek_lovosice

Pokud neznáte Lovosice, napsal jsem pro Vás článek "Jak se žje v Lovosicích". Tato lokalita Vás rozhodně zaujme. Článek zobrazíte kliknutím na obrázek.

CENA

REZERVOVÁNO.

Líbí se Vám tento pozemek? Napište nebo zavolejte a vše můžeme probrat osobně.

 

UPOZORNĚNÍ

Upozorňuji, že po prohlídce se Vám možná už nebude chtít odejít 

 

Mou práci můžete sledovat také "živě" na Facebooku nebo Instagramu, kde sdílím informace z příprav a natáčení prezentací. Mimo jiné se díky tomu dozvíte o nemovitostech dříve, než jsou ve veřejné nabídce 

Miroslav Unger

"Když něco dělám, tak pořádně. Bojuji proti špatné pověsti této profese a dělám tuto práci tak, aby mí klienti byli z výsledku spolupráce nadšení. Spolupracuji pouze s klienty, kteří vědí, proč vybrali pro prodej své nemovitosti zrovna mě. Od klientů vyžaduji při spolupráci 100% důvěru, a za to jim poskytuji 100% mého nasazení. Investuji do každého prodeje nejen svůj čas a peníze, ale také svou čest."


Miroslav Unger

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF