Jsem člověk, který se rád učí nové věci a pokořuje své vlastní hranice. K realitní činnosti mě v roce 2013 přivedla jedna velmi zajímavá kniha, která mě přesvědčila o tom, že toto je profese, které se chci naplno věnovat.

Začínal jsem v největší realitní kacenáři v ČR, prostředkoval jsem obchody v hodnotě stovek milionů korun a při tom nabral cenné zkušenosti. Nespokojuji se se standardem, svým klientům nabízím maximálně profesionální, ale zároveň lidský přístup, který považuji za nesmírně důležitý. Osobně cítím, že právě toto lidem v téhle profesi velice chybí. Mým cílem není nemovitost jen „prodat“. Můj skutečný úkol je, aby můj klient na prodeji nemovitosti získal maximální možnou částku. Kladu velký důraz na perfektní prezentaci s využitím cílených marketingových strategií, protože jedině tak je možné docílit maximální prodejní ceny. Neskutečně mě tato práce baví a není nad to, když jsou klienti z mé práce nadšení.

Není to ovšem tak snadné. Co hodně makléřů podceňuje, je neustálé vzdělávání. Pravidelně investuji do nejrůznějších školení, setkávání nejúspěšnějších makléřů, seminářů. Informace jsou dle mého naprostý základ a největší přidaná hodnota. Jsem také registrován na nezávislích srovnávačích realitních makléřů.

fer_makleri

skoleni_pravo Miroslav_Unger_certifikat_maklere

obchodni_dovednosti_1 specialista_1

miroslav_unger_prodej_domu unger_prodej_domu

To je možná jeden z důvodů, proč se mnou lidé spolupracují a doporučují mě dál. Co říkají lidé, kteří mě požádali o prodej svých nemovitostí, naleznete  ZDE

 overeno_klienty_makler  

Miroslav Unger
166
Zobchodovaných nemovitostí
98 %
Úspěšnost při prodeji nemovitosti
22 dní
Průměrná doba prodeje

Proč právě se mnou?

KONZULTACE

Dříve než se rozhodnete prodávat, nabízím Vám úvodní konzultaci zdarma. V první řadě zpracuji podrobnou tržní analýzu a návrh strategie prodeje. Zda se poté rozhodnete pro prodej se mnou, je pouze na Vás.

PROFESIONALITA

Učím se od nejúspěšnějšího 1% makléřů z celé ČR a zahraničí. Používám moderní techniky a cílený marketing protože vím, že jedině tak se dá nemovitost prodat za nejvyšší částku.

VÝSLEDEK

Zobchodoval jsem nemovitosti za stovky milionů korun. Má úspěšnost při prodeji nemovitosti je více než 95%.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Neodcházejte s prázdnou!

Pravidelné články a důležité informace ze světa realit do Vašeho emailu ZDARMA

zpracováním osobních údajů