S čím Vám mohu pomoci?

 

Prodej domu

PRODEJ/PRONÁJEM

RODINNÝCH DOMŮ

PRODEJ BYTU

PRODEJ/PRONÁJEM

BYTŮ

strategie prodeje

NÁVRH PRODEJNÍ

STRATEGIE

odhad ceny 

TRŽNÍ

POSOUZENÍ

KONTROLA

KONTROLA JIŽ

ZAHÁJENÉHO PRODEJE

konzultace

INDIVIDUÁLNÍ

KONZULTACE

 


obrazek2Prodej/pronájem rodinných domů: ke každému prodeji přistupuji individuálně, nejen podle potřeb majitele, ale také podle typu nemovitosti. Zajišťuji veškeré úkony spojené s prodejem, ale i pronájmem rodinných domů. Výše provize při pronájmu je 1x měsíční nájemné. Výše provize u prodeje rodinného domu se určuje podle navržené prodejní strategie a ceny domu. Není to "jen" odměna za úspěšný prodej, jde zároveň o rozpočet pro marketingové aktivity, proto se bez návrhu prodejní strategie nedá přesně říct výše provize. Pro představu se provize pohybují většinou okolo 3 - 4,5% z dosažené prodejní ceny.


obrazek3

Prodej/pronájem bytů: zajišťuji také vše potřebné při prodeji/pronájmu bytu. U pronájmu bytu je provize ve výši 1x měsíčního nájemného. U prodeje bytu, stejně jako u prodeje RD určuji výši provize podle navržené prodejní strategie a ceny bytu. Provize není nikdy "jen" odměna za úspěšný prodej, ale také rozpočet pro marketingové aktivity. Proto bez návrhu prodejní strategie nelze říct přesnou výši provize. Pro představu se provize pohybují také okolo 3 - 4,5% z dosažené prodejní ceny.


obrazek4

Návrh prodejní strategie: tento krok mnoho lidí zanedbává, ale u mě je to nezbytný dokument před zahájením každého prodeje. Jak název říká, majiteli vypracuji návrh konkrétní prodejní strategie pro danou nemovitost. Tento dokument majiteli předávám v deskách a najde v něm nejen cenu nemovitosti, ale i  které nástroje a marketingové aktivity doporučuji pro jeho prodej, aby se dosáhlo maximálí prodejní ceny. Tento návrh prodejní strategie je pro majitele zdarma a nezavazuje majitele k prodej s mou osobou.


obrazek5

Tržní posouzení: vypracovávám tržní posouzení (tržní odhady) i mimo prodej. Například pro dědická řízení, vypořádání v rodině nebo vlastní potřebu majitele. Jak vzniká takový odhad a z jakých dat vycházím, jsem prozradil v jednom z mých článků ZDE.

Tržní posouzení bytu 1.500,-Kč

Tržní posouzení RD 2.500,-Kč


obrazek9

Kontrola zahájeného prodeje: již prodáváte svou nemovitost, ale prodat se stále nedaří nebo průběh nevypadá podle Vašich představ? Prodávajícím nabízím nezávislé posouzení prodeje, nebo Vám může pomoci jeden z mých článků "Jak poznat špičkového makléře".  Pokud chcete posoudit Váš prodej ode mě, jednoduše Vám zkontroluji, zda propagace Vaší nemovitosti je dostatečná a zjistím, proč je Váš prodej neúspěšný. Většina kontrol odhaluje nedostatečnou propagaci nebo přímo zásadní chyby v prezentaci, diky kterým nemovitost nelze prodat. Tuto službu poskytuji majitelům zdarma.


obrazek1

Individuální konzultace: Nejste si jisti, zda je pro Vás vhodnější prodej nebo pronájem? Nebo řešíte jinou situaci se kterou si nevíte rady? Telefonické konzultace poskytuji zdarma, popřípadě osobní setkání dle domluvy.

 

MÁM ZÁJEM O SLUŽBY


"Prodej nemovitosti se dá přirovnat k vrcholovému sportu. Nějak kopnout do míče, uběhnout maraton nebo bruslit dokáže téměř každý. Jen na konci má každý jiná čísla."

Abych dokázal prodávat nemovitosti v kratším čase, bezpečně a za více než to dokáže většina, tak mám kolem sebe celý tým lidí, kteří mi v tom pomáhají

UNGErr

 

avatar1

Grafik

dispozice_1

Marketingový specialista

avatar4

Fotografka

avatar1

Kameraman

avatar9

Homestagerka

avatar6_1

Hypoteční specialista

avatar8

Daňový poradce

avatar7

Advokátka

avatar10

Advokát

avatar5

Soudní znalkyně

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Neodcházejte s prázdnou!

Pravidelné články a důležité informace ze světa realit do Vašeho emailu ZDARMA

zpracováním osobních údajů