Makléře jsem po zkušenostech vnímal jako předraženou službu, ne-li překážku bez přidané hodnoty a byl jsem rozhodnutý si barák prodávat sám. Pak jsem náhodou shlédl Mírovu video prezentaci, oslovila mě jeho úplně jiná filozofie a přístup, než je cítit z jiných inzerátů. Sofistikovaný odhad ceny nemovitosti, určení cílovky, vypíchnutí těch nej na nemovitosti, perfektní příprava od zahrady až po ten nejposlednější kout v domě: vyklízelo se, malovalo, výměna žárovek, nápad s kinem, promyšlený homestaging. Když nevyšlo počasí, nebyl problém dofotit a natočit prezentaci jiný den. Mnoho vložené energie. Poprvé a asi naposledky jsem viděl kdy pro zájemce byly napečeny domácí koláčky, káva, pro děti omalovánky a hry pro zabavení. Laskavý a férový přístup ke všem zúčastněným směřovaný k tomu, aby obchod proběhl ke spokojenosti všech. To cením nejvíce.
Pan Ungr je pro mě jako přírodní úkaz na realitním nebi:)) Naprostý profesionál, který rád ochotně poradí a vyřeší vše, co je třeba. Vše je skvěle zorganizované a časově efektivní. Což v tomto oboru opravdu není samozřejmost. Velké díky!
Pan Unger je člověk na svém místě, ale nejen to. On je naprosto fantastický člověk na svém místě! Na doporučení od známého jsme jej oslovili, že bychom chtěli, aby nám pomohl s prodejem bytu. Důkladně jsme si prostudovali jeho web, články i videa, strategii, myšlenku a vlastně ho tak i trochu poznali. Poté následovala nějaká písemná komunikace, telefonát… Čím dál tím víc jsme věděli, že chceme jeho. Avšak vzdálenost byla problém. Mysleli jsme, že tím to skončilo a že budeme hledat někoho nanovo. Pan Unger, i přesto, že on nám nemohl pomoci, nám nabídl (podotýkám, že naprosto nezištně, to už se dnes opravdu nevidí), že nám alespoň pomůže vyhledat kolegu, který bude pracovat podobně. Vřele jsme to uvítali a pana Ungera si nemůžeme vynachválit, protože nám doporučil realitního makléře, který je velmi šikovný a zároveň hluboce lidský, zkrátka paráda ? Myslíte, že to tím skončilo? Nikoliv, i nadále jsme s panem Ungerem v kontaktu, živě se zajímá, a stále pomáhá dobrými radami. Jak říkám - v dnešní době velmi vzácné. Tímto chceme panu Ungerovi moc poděkovat. Je jasné, že si jen nehraje na dobrého „realiťáka“ - on skutečně je výborný realitní makléř a zároveň úžasný člověk! Svou práci dělá srdcem, to už je samo o sobě zárukou úspěchu. Pane Ungere, děkujeme!
Dvojnásobná zkušenost a dvojnásobná spokojenost se službami, které nám poskytl pan Unger. Na podzim loňského roku jsme kupovali byt a jeho přístup k prodeji byl neocenitelný. Je to zkušený a příjemný profesionál, který je zapálený pro svou práci, a to se dnes už moc nevidí. Je o třídu výš než všichni ostatní. Když jsme letos potřebovali pomoc, tentokrát s pronájmem bytu, kontaktovali jsme ho opět. I v tak nelehké době, kdy se objevilo na realitním trhu více bytů k pronájmu, pan Unger zabodoval a během měsíce obstaral solidního nájemníka za přijatelnou cenu. Jsem ráda, že budu-li v budoucnosti ještě někdy potřebovat pomoci s realitami, nemusím hledat nového makléře, vím, na koho se obrátit a vím, že mu mohu věřit.
Pan Unger je vynikající realitní makléř, který se nezalekne jakékoliv výzvy. S jeho službami jsem byl velmi spokojen a i v této těžké době udělal téměř nemožné. Jeho profesionalita, odhodlání a perfektní komunikace jsou zárukou, že se Vám podaří s Vaší nemovitostí přesně to, co zamýšlíte. S klidným svědomím mohu 100% doporučit. Děkuji a těším se v budoucnu na další spolupráci.
Profesionalita, ochota a vstřícnost, to jsou hlavní přednosti makléře pana Ungera. Děkujeme Vám za prodej naší nemovitosti.
Pan Unger pro nás vyřizoval pronájem bytu 2+kk v nelehké době nouzového stavu. Nájemníky se mu podařilo sehnat ve velmi krátké době. S jeho profesionálním jednáním jsme byli naprosto spokojeni a můžeme jeho služby vřele doporučit.
Tento pán svou práci dělá s plným nasazením a odhodláním. Velice příjemné a profesionální vystupování, okamžitá reakce na emaily, či telefony. Udělá první a poslední pro obě strany (nájemce, pronajímatel), vše je zadokumentováno a bráno velice spravedlivě tak, aby obě strany byli v maximální míře spojeni. Já sám jsem po svých zkušenostech změnil názor na realitní makléře a teď už vím, že budu-li cokoliv já nebo moji blízcí potřebovat ohledně pronájmu nemovitostí, vím, že se vždy obrátíme na pana Ungera. Zde není provize RK jen hloupým poplatkem navíc, ale cenou za kvalitní a nadstandardní službu.
Ráda bych doporučila pana Ungera všem, kteří přes něj chtějí nemovitost koupit či prodat. Jeho práce je vysoce profesionální a zároveň lidská! Je vidět, že si s nabídkami i celkovou prezentací dává mnoho práce a o prodeji vám řekne vše potřebné. Je to jednoznačně člověk na svém místě! ? Ať se vám daří a děkujeme!
Máte pocit, že realitní makléř jen hodí fotky Vaší nemovitosti na web, zajde k Vám s několika zájemci, kterým řekne pár naučených frází a lá telefonická nabídka pojištění a shrábne za to tučnou provizi? Tak tento člověk ne. Je to velký profík, který se své práci věnuje, dela ji jinak než ostatní a svou odměnu si opravdu zaslouží. Mohu jen doporučit. Díky, Miroslave!
Jsme velmi rádi, že jsme při prodeji našeho bytu spolupracovali právě s panem Ungerem. Během jednoho dne otevřených dveří dokázal udělat 21 prohlídek, zatím co my jsme si udělali rodinný výlet. Do měsíce od prvního setkání jsme podepisovali rezervační smlouvu, byt dokázal prodat za vyšší cenu než jsme původně domluvili, navíc za expresně krátký čas. Pane Ungere, velké díky za Vaši vstřícnost, profesionalitu a lidský přístup. Díky Vám byl prodej našeho bytu příjemnou záležitostí. S radostí Vás doporučujeme dál.
Postup, kterým pan Unger pracuje na prodeji nemovitosti je propracovaný a profesionální, jedna fáze plynule navazuje na druhou. Způsob, jakým byt připraví na návštěvy zájemců a jak je schopen ho propagovat je mnohem efektivnější, než bych toho kdy byla schopna sama. Dokáže efektivně vyjednávat o ceně tak, aby byly všechny strany spokojené. V průběhu procesu prodeje, který se může táhnout například kvůli financování je s klienty v průběžném kontaktu a udržuje všechny informované. Nikdy jsem tak neměla pocit, že dává od situace ruce pryč. Je na něj spoleh a rozhodně budu jeho služby doporučovat svým blízkým.
Spolupráce s panem Ungerem byla naprosto skvělá, za celou naši rodinu můžeme jen doporučit. Maximálně profesionální a milé jednání, odbornost a snaha ve všem pomoci, celý proces koupě se realizoval v tak krátkém termínu, že jsme tomu snad ani nevěřili :). Opravdu upřímně doporučujeme a pokud nás v budoucnu čekají nějaké další realitní záležitosti, určitě se obrátíme opět na pana Ungera.
Pan Unger se prodeji nemovitosti věnoval v době největších veder na přelomu června a července s maximální profesionalitou. Ještě jednou děkuji. Koláčková
Pan Unger je odborník na svém místě a skvělý člověk. Prodej mé nemovitosti se nakonec díky jeho přístupu k věci zdařil k mé spokojenosti. A věřím, že i k jeho. Přes počáteční "nedůvěru" k provizi za prodej, jsem dnes přesvědčena, že si ji plně zaslouží. Jen tak dál. Proto pana Ungera doporučuji nejen svým známým, ale i vám, co to čtete. Marcela Kocábová, Praha
Pane Ungere, prodávala a kupovala jsem v prubehu života hodne nemovitosti přes realitku. Vy jste ale jediný makler kterého jsem potkala, který poskytuje nejkvalitnejsi sluzby a kdo se své práci věnuje na 100%.!
Spolupráce s panem Ungerem a celým Týmem realitních makléřů byla od první chvíle příjemným překvapením. Prodávali jsme náš byt v centru a to, co se nepodařilo konkurenci za půl roku, on vyřešil během dvou měsíců. Musím pozitivně zhodnotit nadšení, odbornost a velmi profesionální přístup pana Ungera, díky kterému jsme cítili od prvního kontaktu, že on je tím správným a důvěryhodným partnerem. To, co jsme považovali za nadstandardní, je pro něho samozřejmostí. Focení nemovitosti, inzerce, organizace prohlídek, komunikace se zájemci a následný právní servis byl skvělý a nemám co vytknout. Díky panu Ungerovi a kolegům jsme si mohli koupit náš vysněný dům, bez nich by to nedopadlo. Pokud budeme někdy v budoucnu řešit jakékoliv realitní záležitost i, s důvěrou a bez váhání se obrátíme na pana Ungera. Stejně tak ho můžeme vřele doporučit komukoliv, kdo rád spolupracuje s odborníkem, kterému může plně důvěřovat.
Při prodeji našeho rozestavěného RD na Ořechu, Praha-západ, jsme se rozhodli využít realitních služeb pana Miroslava Ungera, kterému jsme dali důvěru ihned při našem prvním setkání. Prodat rozestavěný RD nebylo vůbec snadné a po dobu cca 2 let, kdy se dům nabízel, jsme s panem Ungerem absolvovali desítky prohlídek a jednání. Pan Unger však vytrvale a velmi profesionálně přistupoval k prodeji, jakož i k jednotlivým zájemcům a vždy představil možné varianty a průběh prodeje. Profesionální přístup pana Ungera byl navíc podpořen video prezentací z dronu a umístěním prezentace na realitních serverech. Vždy přesně na čas dodržel jednotlivé prohlídky a zařídil, aby na čas přišli i zájemci. Pan Unger po téměř dvouletém prodeji nakonec vyřídil vešk erou právní dokumentaci, kupní smlouvy, předávací protokol, vklad na katastr atd., což byla pro nás velmi důležitá pomoc. Dohlížel na domluvené podmínky, vše kontroloval a prověřoval a o všem nás průběžně písemně nebo telefonicky informoval, byl kdykoliv k dispozici, vždy obratem ochotně reagoval. Dodržel vše, co přislíbil. Postřehli jsme, že jeho profesionální jednání kladně ocenila i naše protistrana. Velmi oceňujeme jeho profesionalitu, znalost lokality, zkušenosti, spolehlivost, věcnost a přesnost, předvídavost, empatii, charisma a entusiasmus. Za perfektní práci také i tímto panu Ungerovi moc děkujeme a přejeme hodně úspěchů v jeho další práci.
Dobrý den, ráda bych makléřovi, panu Miroslavu Ungerovi, touto formou ještě jednou velmi poděkovala za profesionalitu, ochotu a veškeré jeho úsilí vynaložené k prodeji mého bytu. Zároveň bych mu ráda vzkázala, že jeho služby budu doporučovat svým známým, pokud budou chtít jakoukoli nemovitost prodat či nakoupit. Věřím, že veškeré budoucí případné transakce proběhnou za jeho účasti ke spokojenosti obou stran, což v dnešní době není tak úplná samozřejmost. Ještě jednou děkuji a jsem s pozdravem Jaroslava Steinová
S makléřem panem Ungerem z pobočky Prahy 5 jsme byli maximálně spokojeni. Otevřeně a na rovinu jsme spolu prodiskutovali vše ohledně prodeje bytu. Děkujeme panu Ungerovi za jeho osobitý a lidský přístup, který v dnešní době rozhodně není samozřejmostí.
Se službami mého realitního makléře pana Ungera, jsem byla na 100% spokojená. Veškeré informace 100%. Nemusela jsem nic zjišťovat, vše co se odehrálo, ať prohlídka, nebo další věci ohledně prodeje, jsem byla okamžitě informovaná, v jak jsou fázi atd... Jeho profesionální přístup hodnotím, jako excelentní.
Pan Unger je pro mě prototyp profesionálního, pozorného, vnímavého makléře, který vždy ví jak postupovat. Bezchybně zprostředkoval obchod a vše proběhlo bez nejmenšího problému. Takto si představuji spolupráci při prodeji nemovitosti. Ještě jednou děkuji! Ondřej Tomis "
Představa, že napíši kladné hodnocení na realitního makléře, byla nereálná po předchozích zkušenostech.. nicméně timto děkuji panu Ungerovi za ukázkovou spolupráci. Musím zmínit vyjednávací schopnosti, podporu, empatii + služby navazující během koupi pozemku. Snad ani nelituji provize ;-). Pana Ungera budu doporučovat. S přátelským pozdravem P.Koláček.
Bezchybná spolupráce. Profesionální přístup.
S odstupem času, kdy jsem hledala nové bydlení prostřednictvím i jiných realitních kanceláří, si dovolím konstatovat, že pan Unger ( pro naší rodinu Mireček ) je nepřekonatelný, starostlivý, pozorný, kreativní, nevtíravý, inteligentní...... jedním slovem " symbol ideálního realitního makléře". Budu jej VELMI doporučovat všem mým přátelům a děkuji nebesům, že nám vstoupil do cesty. Přeji vše dobré jemu i M&M reality. Taktéž právní zastoupení je funkční a bezvadně spolupracující.
Více takových realitních makléřů :-)
Dovolte mi, abych Vám poděkoval za profesionální přístup k obchodnímu případu. Za odbornou pomoc mě, jako klientovi a zejména za kvalitní odbornou péči, se kterou jste se o prodej mojí nemovitosti starali. Jsem překvapen s jakou odborností a osobním entusiasmem a přístupem ke klientovi je možné vaši činnost poskytovat. Přes předešlé negativní zkušenosti z realitní společností (ne vaší) jste mě přesvědčili, že pokud dělá někdo svoji práci kvalitně a správně, stává se z něho odborník. Velice děkuji za kvalitně poskytnutou službu – prodej nemovitosti, kterou jste pro mě zajišťovali. Bylo mi ctí s Vámi dvěma a s vaší kanceláří spolupracovat. Vámi poskytnuté služby jsou tou nejlepší reklamou a věřte mi, že vás kdykoli doporučím. Přeji mnoho dalších obchodních úspěchů. S úctou, Tomáš Perlík"
Děkuji panu Ungerovi za profesionální přístup při prodeji rodinného domu v Měchenicích. S jeho službami a lidským přístupem jsem byla spokojená a mohu pana Ungera doporučit.
S praci maklere Miroslava Ungera jsme byli spokojeni. Je to moc prijemny, ochotny a vstricny makler. Prodej domu, kde jsme bydleli moc radi, pro nas byla i citliva zalezitost a p. Unger k tomu pristupoval diskretne a zodpovedne. Dekujeme, prijemny den Lazarovska Maria,Lazarovsky Jozef"
Pan Unger byl naprosto vstřícný, vždy vše podrobně vysvětlil a byl ochotný odpovědět na našechny otázky kdykoliv. Svou práci dělá s nadšením. Poskytl komplexní služby a ušetřily nám spoustu času."
Dobrý den. S prací pana Ungra jsem byl velice spokojen. Jeho přístup byl velice profesionální a vstřícný. Rád ho doporučím dalším lidem kteří budou potřebovat služby realit a těším se na další spolupráci. Jednoduše řečeno, pan Unger je profesionál v daném oboru. Obdivuji jeho vstřícnost a profesionalitu.
Dobrý den, děkujeme Vám a Pavlu Stacenko za příjemnou spolupráci, jednali jste vstřícně a profesionálně, byli jsme moc spokojeni. Těšíme se na další spolupráci.
Pan Miroslav Unger a Tomáš Kmínek byli velice vstřícní a ochotní. Měl jsem pocit, že se nemusíme o nic starat. Ing. Michal Konečný, G.M.Capital, s.r.o.
Dobry den, jako cech zijici v australii jsem mel velke stesti poznat pana Ungra. jeho profesionalni pristup a odborna znalost mi pomohla prodat 1/6 podil v bytove jednoce a dostat spravnou cenu. Byl to neobvykli prodej a diky jeho odborne porade a jednani s druhim podilnikem vse dopadlo v muj prospech. Na zaver - dekuji za vyborne jednani a profesionalitu.
Před časem jsem byla postavena před nutnost prodat nemovitost - pro mě nelehký úkol, protože jsem velmi špatně (o francouzských holích) chodící žena. Měla jsem ale štěstí! Oslovila jsem agenturu mmreality a dva velmi vstřícné mladé lidi - pí. Císařovou a p. Ungera. Ti se chopili velmi profesionálně mého případu a po celou dobu vyřizování prodeje byli se mnou v milém, téměř přátelském kontaktu. Vše ochotně a profesionálně zařídili a rychle vyřídili, nevyskytl se žádný problém. Byla jsem velmi spokojená.
Dobry den Chtěla bych poděkovat za spolupráci . Paní Císařova i pan Miroslav Unger zaslouží velkou pochvalu za velmi vstřícné chováni a ochotu. Doporučila bych je s přítelem každému, kdo potřebuje prodat, koupit nemovitost. Skvělé a rychlé jednání. Ještě jednou díky. S pozdravem Zachová Veronika a Karel Myškovský
Dobrý den, byli jsme nadmíru spokojeni a doporučujeme pana Ungera dále. S pozdravem Markéta Kozaňáková"
Dobrý den, prostřednictvím vaší realitní kanceláře jsme prodávali nemovitost. Jednali jsme s makléřem Miroslavem Ungerem. Jeho přístup byl naprosto profesionální. Vždy dodržel slovo, bylo na něj spolehnutí. Prodej proběhl bez problémů, děkuji za zajištění veškerých náležitosti na finančním i katastrálním úřadu.
Dobrý den, děkuji Vám a kolegyni za profesionální postup při prodeji mého bytu, výběr Vaší RK byla dobrá volba. S pozdravem Kašpar

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Neodcházejte s prázdnou!

Pravidelné články a důležité informace ze světa realit do Vašeho emailu ZDARMA

zpracováním osobních údajů