Byt v prvorepublikové vile

Byt v prvorepublikové vile

Prezentaci najdete

ZDE.

Startovací byt Nusle

Startovací byt Nusle

Více naleznete

ZDE

Investiční byt Vinohrady

Investiční byt Vinohrady

Více naleznete

ZDE

 

Krásná chata Svojetice

Krásná chata Svojetice

Více naleznete

ZDE

Praha - západ, Zbuzany

Praha - západ, Zbuzany

„S praci maklere Miroslava Ungera jsme byli spokojeni. Je to moc prijemny, ochotny a vstricny makler. Prodej domu, kde jsme bydleli moc radi, pro nas byla i citliva zalezitost a p. Unger k tomu pristupoval diskretne a zodpovedne. Dekujeme, prijemny den Lazarovska Maria,Lazarovsky Jozef"

Praha 10, Bohdalec

Praha 10, Bohdalec

PRODÁNO

Praha - západ Měchenice

Praha - západ Měchenice

PRODÁNO

Praha - východ Hlubočinka

Praha - východ Hlubočinka

PRONAJATO

Praha - západ Drahelčice

Praha - západ Drahelčice

PRODÁNO

Byt Praha 2 ul. Lucemburská

Byt Praha 2 ul. Lucemburská

Rezervováno za 10 dní od zahájení prezentace.

Byt Hostivice

Byt Hostivice

Majitelé tohoto bytu mě poprosili o prodej, aby si mohli pořídit rodinný dům v Drahelčicích. Byt je již zarezervovaný a řešíme převody obou nemovitostí :-) Tomu říkám akce kulový blesk!

Pozemek Praha 10

Pozemek Praha 10

Správně odprezentovat pozemek se možná na první pohled zdá snadné, ale není to jen tak. Tento pozemek měl pár omezení co se týče zastavitelnosti, ale měl také mnoho výhod. Třeba již vyřízené stavební povolení nebo trvalý les na hranici pozemku. Prodej se povedl do měsíce.

Chalupa Ptice

Chalupa Ptice

Jedna nostalgická vzpomínka na chatu uprostřed lesa :-) I když to bylo kouzelné místo, chalupa byla roky opuštěná a již potřebovala mnoho oprav. Přesto se mi povedlo najít sympatického kutila, který dá určitě chalupě nový nádech :-)

Chata Chuchle

Chata Chuchle

Majitel se snažil prodat svou chatu celý rok za částku 1.400.000,- bez úspěchu. Když mě oslovil, trval na tom, že chatu nabídneme za 1,350.000,-. Nedalo mi to a udělal jsem tržní odhad, který napovídal, že by částka mohla být vyšší :-) Chatu jsem do 14ti dnů prodal za částku 1.500.000,-. Miluji ten spokojený výraz majitele, když se něco takového stane :-)

Byt Praha 3

Byt Praha 3

7 dní příprav, 6 dní shromažďování zájemců, 19 prohlídek v jeden den, cca 50x po schodech do 3. patra, nespočet telefonátů mezi zájemci. Výsledek? Prodáno a navýšení ceny o 160.000,- pro majitele. Perlička na konec? Majitele jsem nikdy neviděl, vše jsme řešili korespondencí a plnými mocemi, protože trvale žije v zahraničí. I takové případy jsou řešitelné :-)

Pozemek Mezouň

Pozemek Mezouň

Vytěžit z prodeje pozemku maximum není tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát. Dobrá prezentace je stejně důležitá, jako u jakékoliv jiné nemovitosti. Bohužel většina lidí u pozemků prezentaci zanedbává. Budete se divit, ale obyčejné fotky dnes skutečně nestačí.

RD Únětice

RD Únětice

Dům v kouzelné přírodě s krásnou udržovanou zahradou. Naprostý klid. Tak to byla značka tohoto domu. Majitelé se nakonec rozhodli pro pronájem. Na tuto lokalitu se jednalo o vyšší částku ale povedlo se nalézt cizince, který se stěhoval do ČR za prací.

RD Jahodnice

RD Jahodnice

PRODÁNO

RD Slivenec

RD Slivenec

Na tomto případě jde vidět, že není vždy důležité nemovitost prodat, ale najít pro majitele nejlepší řešení. Zde proběhla výměna poloviny domu za pozemek s doplatkem v kruhu rodinném. Vypořádání je někdy složité a nejkřehčí jsou lidské vztahy. Ty se nám podařilo udržet a majetky vypořádat.

Byt Pankrác

Byt Pankrác

Představuji Vám můj 1. nejmenší byt, který jsem kdy prodával :-) Pouho pouhých 27 m2. Vtipné je, že i kupující byl tak spokojený, že mě požádal o prodej svého bytu ve Velkých Přílepech. Jeho byt jsem také prodal a byl to můj 2. nejmenší byt, který jsem kdy prodával :-)

Byt Velké Přílepy

Byt Velké Přílepy

Představuji Vám můj 2. nejmenší byt, který jsem kdy prodával. Pouhých 42 m2 se vším všudy jsem prodal do 14ti dnů. Nová majitelka ho kupovala na investici, takže jsem obratem hledal nájemníka.

Byt Čakovice

Byt Čakovice

Občas se na mě obrátí i klienti s byty. Neprodávám jich sice tolik jako domů, ale důležité je se prodeji věnovat se stejnou péčí, jako kdyby šlo o vilu za desítky milionů :-) Tento byt byl sice v přízemí, což byl určitý handicap, ale nakonec se nám prezentace povedna na jedničku a kupce jsme našli do dvou týdnů. I když tlak na cenu byl značný (každý chtěl slevu kvůli přízemí), povedlo se nám ji udržet a obhájit bez jakékoliv slevy.

Řadový RD Vinařice

Řadový RD Vinařice

Majitelka této nemovitosti se na mě obrátila s prodejem již podruhé a podruhé se podařilo její dům prodat do měsíce. Je to také díky její dobré spolupráci a že se při prodeji držela našeho plánu ;-) Děkuji za dobrou spolupráci!

RD Řitka

RD Řitka

Tento rekreační objekt se podařilo prodat do 14ti dnů a nejen to! Díky dobré prezentaci a organizaci prohlídek (v jediný den zorganizováno 13 prohlídek) se mi podařilo cenu navýšit o krásných 160.000,-Kč pro majitelku. Vcelku příjemné překvapení :-) 

RD Měchenice

RD Měchenice

Dům sice na rekonstrukci, ale posazen v nádherném údolí s výhledem na lesy. Kupujícího jsem našel do dvou měsíců a jako vždy, i zde bylo něco extra! Kupující musel prodat byt na sídlišti, aby měl dostatek peněz. Byt jsem prodal za týden a majitel domu ani nemusel čekat.

Usedlost v Zahrádkách

Usedlost v Zahrádkách

Tento prodej byl opravdu oříšek. Majitelka tuto usedlost prodávala více než 4 roky, až se naše cesty potkaly. Musím uznat, že nemovitost s užitnou plochou přes 550 m2 je velice specifická, ale kupce se nám nakonec povedlo najít za necelé 4 měsíce 

Prvorepubliková vila Černošice

Prvorepubliková vila Černošice

Tuto zajímavou nemovitost se nám povedlo prodat do dvou měsíců za částku 19.500.000,-Kč. Vilu nyní čeká rozsáhlá rekonstrukce, ale nový majitel nám slíbil, že zachová původní vzhled. Tak držím palce :-)

Neodcházejte s prázdnou!

Pravidelné články a důležité informace ze světa realit do Vašeho emailu ZDARMA

zpracováním osobních údajů